Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
samone-x

przekierowanie domeny na serwer Problem

Polecane posty

Witam

Mam wykupioną domenę .com z serwerwisu domeny.tv i chcę ją podpiąć do serwera www z innej firmy

Tylko w żaden sposób nie mogę tego dokonać ;/

 

Po stronie serwera (w directadmin) dopinam swój adres domeny , a po stronie domeny.tv zmieniam ustawieniach domeny DNS dodając 2 adresy serwera , po czymś takim raczej strona powinna działać lecz nie działa ;/

W domeny.tv jest jeszcze opcja Serwer przekierowań gdzie znajduję się Rekordy DNS , w tych rekordach musi być przynajmniej jeden adres podany np. wp.pl (nie może być puste ) dzięki temu za każdym razem gdy wchodzę na swoją stronę otwiera mi się np. wp.pl nie zależnie od ustawionych serwerów DNS

Wykopując serwer www dostałem tylko dane do directadmin i adresy DNS

 

W tym wszystkim się trochę pogubiłem , jakby ktoś mi wytłumaczył co i jak byłbym bardzo wdzięczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Spróbuj opcji (pod Windowsem): ipconfig /flushdns w cmd.

 

Jeżeli rekordy DNS są przekierowane dla domeny do odpowiedniego serwera a pomimo tego domena nie działa skontaktuj się z supportem technicznym danej Firmy gdzie masz Hosting. Generalnie od 24-72 godzin serwer powinien "odczytać" domenę. Ale z własnego doświadczenia wiem ze ten czas nie przekracza 30min. - 2-3godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×