Skocz do zawartości
ezyr

Wybór skryptu forum dyskusyjne

Polecane posty

Witam zakładam zakładam forum dyskusyjne związane z moim miastem itd .Lecz mam problem co do wyboru darmowych skryptów , chodzi mi o dość dużo opcji a jednoczenie bezpieczeństwo danego skryptu , zeby żadne boty itd nie rozwaliły mi po czasie danego forum . forum potencjalnie ma miec ok 20 tys userów i ok 50 tyś tematów .Skrypty jakie do wyboru to phpbb3 ,smf i mybb

 

Forum phpbb3 znam dobrze - tylko martwi mnie jego bezpieczeństwo ( jest mniej przyjazny dla osob ktore mało znają forum od PA)

 

mybb - fajne forum , aktualnie testuje ( tylko jak ma sie do bezpieczeństwa czy jest bezpieczniejsze od phpbb3 ?) i czy da rade ociągnąć

 

forum np które ma 500 tys postów oraz ok 80 -100 userów . Dodam ze baza tez bedzie się powiększać w maire apetytu i moze miec nawet po czasie rozmiar od 1 gb ----- .

 

 

 

 

Smf - wydaje mi sie ze jest to ubogie forum do np mybb czy phpbb3 , jakie jest wasze zdanie na temat tych skryptów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były tematy na forum. I to nie jeden.

Ze swojej strony polecam phpBB3. Nawet zaawansowani użytkownicy MyBB polecają bardziej phpBB3.

 

SMF jest już chyba nawet nierozwijany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam PhpBB3. Sam próbowałem innych skryptów, jednak phpBB3 okazał się najlepszy. Choć ta ostatnia wersja mnie trochę wkurza, bo trzeba nadawać uprawnienia na działy :| Nie wiem jak wygląda aktualnie sprawa z botami, ponieważ mam świeże fora. Kiedyś miałem problemy z bociakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Smf - wydaje mi sie ze jest to ubogie forum do np mybb czy phpbb3 , jakie jest wasze zdanie na temat tych skryptów .

 

 

 

 

 

Smf na pewno nie jest ubogie , wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych których podałeś wybierz phpbb3.

 

Pod względem ilości opcji zobacz phpbb by przemo

 

Z Przemo mam niestety do czynienia, bo jedno moje forum na nim stoi :> Nie trawię tego skryptu.

Jeśli budujesz forum pod sieć CS to wybieraj Przemo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SMF jest już chyba nawet nierozwijany...

No coś updało chyba. Sporo czasu zajęło im przejście z RC3 na 4. A szkoda, bo forum fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam phpBB3. Jest to bezpieczny skrypt, który posiada bardzo dużo modyfikacji oraz szablonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×