Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mundek9098

Panel + statystyki shoutcast

Polecane posty

Witam ponownie. Chciałem się zapytać czy znacie jakiś prosty w instalacji oraz posiadający najważniejsze funkcje panel ShoutCast? Funkcje potrzebne to start, stop, restart, pozdrowienia niekoniecznie ale mile widziane, oraz ramówka. Może być nawet sam panel start, stop, restart, a pozostałe moduły w formie osobnych skryptów (pozdrowienia mam, trzeba tylko ramówki chociaż lepiej jak wszystko w jednym :P ). Chodzi mi głównie o darmowe rozwiązania, ale może bede w stanie coś drobnego zaoferować. Kolejną rzeczą są statystyki shoutcast w formie graficznej. Miałem jedne od portalradiowy no ale coś przestało działać a eradia dodaje paskudne reklamy. Jeżeli istnieją jakieś to bardzo proszę o informację. Ewentualnie jeżeli ktoś bylby w stanie oskrytpować grafikę jakąś to również proszę o kontakt :). Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Na portalradiowy.pl juz wszystko dziala, mielismy male problemy techniczne :P

 

Mamy nadzieje iz juz nie bedzie zadnych problemow wiec jeszcze raz wygeneruj kod :)

 

Pozdro.

 

A jezeli chcesz panel pozdrowien + ramowka to zapraszam na www.panelradiowy.pl

 

A widze widze blad ten :/

 

Poczekaj chwileczke :/

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd polega na tym, że nie wykrywa serwera jako online jeżeli to pomoże. Pozdrowienia mam osobno. Chodzi mi raczej o skrypty, które mogę zainstalować na VPS na swojej stronce, posiadając wszystkie pliki pod kontrolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, panel start-stop dla Shoutcast działa :P Autopilot coś gorzej, ale bez AP przeżyję. Panelu osobiście ja nie potrzebuje, tylko dla serwerów hostowanych, żeby mieć spokój :) Pozdrowienia mam, i aktualnie testuję Panel DJ od eradia, ale pewnie też będzie zaspamione reklamami. Z drugiej strony nie potrzebuję całego panelu DJ tylko poszczególne elementy. Pozdrowienia już mam, panel SC mam, teraz proszę o jakiś skrypt ramówki :)

 

Potwierdzam Statystyki już działają. Dopóki nie znajdę czegoś w php na serwer, żeby swój wrzucić to będe z waszej usługi korzystał bo nie podpinacie reklam

Edytowano przez mundek9098 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Panelradiowy.pl takze nie dopina reklam, wiec mozesz smialo uzywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modul pozdrowien juz mam, a ramowke mam jakas do testow. Zalezy mi, aby te moduly mialy pliki na moim vps z jednego powodu: moge sobie dostosowac kod do wlasnych potrzeb. Tak jak dostosowalem pozdrowienia. A drugi plus tego rozwiazania to jezeli firma sie zwinie, lub cos padnie to nie mam paralizu strony bo skrypty mam u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

w panelradiowy.pl takze masz mozliwosc zmiany wygladu itp (chyba plik css jest itp)

 

Panelradiowy znajomego, mysle ze tak predko nie zwinie tego interesu (za duzo nad tym pracowal/pracuje) a pozatym ja w kazdej chwili moge pomoc mu np. jezeli trzeba serwer itp. Wiec nie ma o co sie martwic =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×