Skocz do zawartości
tomek__w

Software do sprzedaży plików video.

Polecane posty

Witam

 

Poszukuje gotowego skryptu gdzie użytkownicy mojej strony mogliby kupić ode mnie pakiet danych, za które mogliby ściągnąć pliki video w różnym formacie i kodekach lub je obejrzeć online.

Np. użytkownik kupuje pakiet 10GB i za to może ściągnąć lub obejrzeć sobie pliki. Czyli każde ściągnięcie musiałoby być w jakiś sposób zliczone i odjęte od pakietu danego użytkownika.

 

Czy spotkał może się ktoś z gotowym skryptem? A może jakąś stroną, która działa na podobnych zasadach?

Jeżeli nie ma gotowego rozwiązania to gdzie ewentualnie szukać informacji jak to zrobić?

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Skrypty pobierania megavideo, zajrzyj do "Giełda", ale nie polecam kupować, gdyż takie serwisy są powoli zamykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje gotowego skryptu gdzie użytkownicy mojej strony mogliby kupić ode mnie pakiet danych, za które mogliby ściągnąć pliki video w różnym formacie i kodekach lub je obejrzeć online.

Np. użytkownik kupuje pakiet 10GB i za to może ściągnąć lub obejrzeć sobie pliki. Czyli każde ściągnięcie musiałoby być w jakiś sposób zliczone i odjęte od pakietu danego użytkownika.

 

Czy spotkał może się ktoś z gotowym skryptem? A może jakąś stroną, która działa na podobnych zasadach?

Jeżeli nie ma gotowego rozwiązania to gdzie ewentualnie szukać informacji jak to zrobić?

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie.

 

Myślę, że można skorzystać z czegoś co już istnieje, np. biteo.p. Można tam umieszczać pliki video i je sprzedawać. Co prawda cenę ustala się dla pojedynczego pliku a nie dla transferu, ale za to nie trzeba niczego tworzyć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×