Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
timi

Domena .co + serwer wirtualny z dobrym mysql az.pl? domeny.pl ?

Polecane posty

Szukam dobrej oferty serwer wirtualny + domena dla kilka moich startup-ów (jeden mam już gotowy, 2 w budowie), mam je nadzieje rozwinąć przy odrobinie szczęścia. Do jednego z nich potrzebuje domenę .co i a do innych .pl.

 

Pierwszy gotowy serwis jest zbudowany na pliggu z rozbudowanymi galeriami i uploadem zdjęć. Zależy mi na szybkim, bezawaryjnym działaniu baz danych. Musi śmigać i powalać szybkością, żeby przyciągać.

 

Zapoznałem się już z kilkoma ofertami serwerów wirtualnych; domeny.pl, az.pl. Do tej pory korzystałem z easyisp.pl ale maja mocno niekonkurencyjną ofertę i brak .co do rejestracji.

 

Domeny.pl zachęcają okresem próbnym na 6 miesięcy, ale gdzieś czytałem, że trzeba miesiąc przed wypowiedzieć usługę, bo potem straszą windykacją i trzeba płacić 300zł brutto za kolejny rok. Plus jest taki, że zawsze po 6 miesiącach można stronę porzucić jeśli się nie rozwija.

 

Az.pl daje za 99zł na rok daje podobny serwer do tego kupony do ad-words, 3 domeny pl za 1zł. Ale po roku przedłużenie serwera już 199zł. Minus jest taki, że na necie znalazłem mnóstwo negatywnych opinii odnośnie działania baz mysql na tych serwerach, nie wiem ile w tym prawdy.

 

Home.pl i serwery.pl są wciąż za drogie dla mnie.

 

Może bardziej doświadczeni koledzy doradzą mi jakieś inne ciekawe oferty.

Dzięki wielkie za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jednego z nich potrzebuje domenę .co

 

Jeśli chodzi o domeny .co to osobiście polecam zagraniczną firmę: NameCheap.com. Mają oni najniższe ceny z jakimi się spotkałem. Można kupić u nich samą domenę i zmieniając ustawienia serwerów DNS przekierować na swój serwer. Osobiście używam tego rodzaju rozwiązanie i nie jest ono najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o ofercie www.kei.pl ?

25gb transfer 6000GB za 150zł do tego domena .pl za złotówkę i kupon adwords na 150zł. Odnowienie serwisu po roku 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domenę bierz w MasterNET albo w GlowaNET (Oba są polskie), a serwer bierz w GlowaNET.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×