Skocz do zawartości
swiszcz

[poczta] Poczta dla małej organizacji

Polecane posty

Witajcie,

 

 

Jestem z małej fundacji (bez biura i pracowników) organizującej wolontariat na Ukrainie. Zapisy będą prowadzone przez kilku naszych wolontariuszy. Szukamy poczty, gdzie będą mieli oni konta, która na poziomie serwera zrobi kopię każdego emaila na jedno konto centralne, co ułatwi nadzór nad całością akcji. Konieczne by było też aliasowanie, tak by poszczególne osoby mogły się wymieniać rolami.

Z hostingu naszej strony jesteśmy zadowoleni i tu nie chcielibyśmy niczego zmieniać.

 

Czy taka poczta jest gdzieś dostępna? Szukamy rozwiązań tanich, bo nie dysponujemy dużymi funduszami.

 

Z góry dziękuję za pomoc,

 

Maciek

www.proUkraina.ngo.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Google Apps?

 

Witaj,

 

Korzystamy szeroko ze współdzielonych dokumentów Google (zresztą przy udostępnianiu dokumentu ponad 30 osobom często ktoś zgłosza, że nie może uzyskać dostępu), a sam prywatnie używam na codzień Gmaila, ale jak mógłbym uzykać przez Google Apps to co opisałem w poprzednim wpisie?

 

Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Błagam, nie to dziadostwo... to już lepiej Windows Live Mail, z dwojga złego wolę dać swoje dane, treści i zaufanie Microsoftowi, niż GównoMAILowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Zapraszam do http://v220.pl/skrzynki.php Prowadzimy sprzedaż takich skrzynek pocztowych. Obsługa z poziomu Reseller, okres testowy i możliwość dostosowania parametrów indywidualnie.

Te konta są przystosowane u nas głównie dla firm, fundacji itp. możliwe aliasy, domeny itp.

Edytowano przez Studio v220 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie to dziadostwo... to już lepiej Windows Live Mail, z dwojga złego wolę dać swoje dane, treści i zaufanie Microsoftowi, niż GównoMAILowi.

 

 

Dzięki za odpowiedź, Windows Live Mail to nie konto pocztowe na którym bym miał zbiorczo wszytkie maile, tylko klient poczty, do którego mam dostęp tylko tam, gdzie go zainstalowałem. To niestety nie jest rozwiązanie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, Windows Live Mail to nie konto pocztowe na którym bym miał zbiorczo wszytkie maile, tylko klient poczty, do którego mam dostęp tylko tam, gdzie go zainstalowałem. To niestety nie jest rozwiązanie dla nas.

Sponsiemu chodziło raczej o to: http://domains.live.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tyle, że Windows Live Mail nie umożliwia tworzenia aliasów. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda, że prokonto nie ma wersji płatnej, ale nie, że 10 kont za 100zł miesięcznie, jak to widzę w zachodnich usługach (jakieś wymiany dokumentów do tego i inne bzdury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie to dziadostwo... to już lepiej Windows Live Mail, z dwojga złego wolę dać swoje dane, treści i zaufanie Microsoftowi, niż GównoMAILowi.

Witam,

 

 

Dlaczego w/g Ciebie google apps jest bee?

 

Poproszę o konstruktywne odniesienie do wcześniejszej Twojej wypowiedzi

 

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaje trzecia bramka: http://prokonto.pl

 

 

no wlasnie nie... na prokoncie sa problemy z mailami (wysylka i odbior z klasyfikowaniem do spamu albo w ogole brakiem odbioru) z USA , juz kiedys pisalem pozytywnie na temat prokonta , Spinsi tez zdaje sie zabieral glos w tamtej dyskusji , i chyba tam tez napisalem potem ze jednak to nit to czego oczekiwalem.

 

mi na razie jednak najbardziej niezawodnie sprawdza sie gmail , ale chetnie uslysze jakies argumenty za Windows Live Mail

Edytowano przez shikataganai (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×