Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
outmc

Telewizja N podnosi ceny

Polecane posty

Telewizja "n" od kwietnia wprowadza zmiany w swojej ofercie. Oferta programowa będzie uszczuplona o kilka kanałów kierowanych do dzieci i młodzieży, podniesione zostaną ceny opłat abonamentowych, znikną także niektóre usługi radiowe.

W oficjalnej korespondencji telewizja "n" informuje o zmianach, które w najbliższym czasie czekają abonentów. Z ostatnim dniem marca 2011 roku z oferty telewizji "n" wycofany zostanie kanał Da Vinci Learning oraz opcje nRadio HD oraz Radio nFilm HD. Do końca 2011 roku z oferty telewizji "n" zniknie także kanał JimJam. Dodatkowo telewizja "n" zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmian w dostępności do kolekcji nFilm VOD.

 

To jednak nie koniec zmian. Z dniem 1 kwietnia 2011 roku zmieni się także cennik. Opłata za każdy pakiet tematyczny wzrośnie o 1 zł. Jako jeden z powodów podwyżki operator podaje wzrost stawki VAT na usługi telewizyjne. Co ważne - dla abonentów korzystających z promocji ceny niższe pozostają bez zmian do czasu zakończenia okresu promocyjnego bądź do czasu modyfikacji przez klienta posiadanej oferty.

 

Przypomnijmy, że zgodnie z prawem w przypadku wprowadzonych zmian (wyłączenie kanału, podwyżka cen) klientom przysługuje prawo do bezkarnego rozwiązania umowy z operatorem w przypadku braku akceptacji zmian. Sposób możliwości rozwiązania umowy (czas do 21 marca) jest opisywany w korespondencji kierowanej do klientów.

 

Powyższe informacje udało nam się potwierdzić u źródła zbliżonego do telewizji "n". Na razie operator oficjalnie nie wypowiada się na temat zmian - czekamy na oficjalne stanowisko telewizji "n" w sprawie wprowadzanych zmian.

 

ŹRÓDŁO: http://media2.pl/media/75388-drozsza...m_campaign=rss

 

 

 

 

Pakiet podstawowy to cena 68zł

 

hmmm jak dla mnie drogo. Czy ktoś będzie rezygnował ? Rozumiem że jeśli mam umowę do czerwca 2011 moge zrezygnować bez ponoszenia kosztów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

W tekscie który zacytowałeś wynika że tak.

 

Jednak, jak to dobrze żyć bez telewizora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś już probował negocjować ofertę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimer

Wątpię, że zechcą w ogóle dyskutować na temat obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba rezygnować i szukać alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To piractwo (Sharing) się zwiększy :) w Polsce ci co to uskuteczniają będą kokosy zbierać :)

 

Na nkę niestety nie działa ten sposób.

 

@outmc

Drogo?biggrin.gif Dobre dobre. Ja wiem, że wszyscy by chcieli ponad 20 kanałów HD za 5zł no, ale nie da rady niestety.

Jak pakiet podstawowy 68zł?

Przecież wszystkie pakiety są za 54zł w najtańszej promocji.

 

ps.

 

Powodzenia w szukaniu alternatywy. Chyba, że za granicą chcesz też szukać to może znajdziesz bo nie wiem jakie tam są oferty.

Edytowano przez Malas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malas Nie , nie wiesz co kto by chciał .

Widziałeś nową cenę pakietu podstawowego czy mam zrobić skan nowego cennika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało wiesz Chłopcze.

Bo działa ale mają tylko wybrani.

 

Miodeńku, ale po co łamać prawo?Za sharing trochę ludzi już beknęło. Jak dla wybrańców to zapewne dla Ciebie tylko.

Jak masz coś jeszcze to pisz pw i nie zaśmiecaj tematu/nie nabijaj sobie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam UPC z netem za 120 z groszami, 25Mbit i Max HD (po raz pierwszy od 6 lat mam tv w miejscu zamieszkania), ale tak powiem szczerze, że ceny typu net za 80zł, tv za 60-70 to z jednej strony tanio dla tych, co pamiętają SDI za 120zł i instalacja 999zł (z porażającą prędkością, a raczej przerażającą, nawet jak na tamte czasy, gdy człowiek się dowiadywał, że w Niemczech standard to 2Mbity był za czasów SDI), z drugiej to w sumie drogo, bo jak zebrać wszystkie usługi, to z komórką ludziom wychodzą rachunki po 200zł miesięcznie, a to JEST dużo...

ale to generalnie jest dziadostwo tego kraju, że drogo na maksa, bo wszystko drogie + łapówki pewnie grube poszły, by w ogóle takie UPC mogło podłączać na osiedlach kable od tak...

ale to już trzeba mózgów na wyborach używać, a niestety od 21 lat cieniutko z tym u Polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malas nie zabieraj już głosu , bardzo Cie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malas Nie , nie wiesz co kto by chciał .

Widziałeś nową cenę pakietu podstawowego czy mam zrobić skan nowego cennika ?

 

Nie musisz robić skana. Dostałem pismo również. Tyle, że mi chodzi o promocję, która jest na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja o A Ty o B. Nie rozumiesz, że w promocji(link który podałem) otrzymujesz wszystkie pakiety w CENIE STAŁEJ PRZEZ CAŁY OKRES UMOW? Czyli w przypadku promocji z najniższą ceną - 54zł. Ja nie piszę o kupowaniu iluś tam pakietów tylko skorzystaniu z promocji. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co , zrezygnować z aktualnej umowy i ponownie podpisać umowę w promocji 54zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co , zrezygnować z aktualnej umowy i ponownie podpisać umowę w promocji 54zł ?

 

Pewnie. Dużo ludzi tak rezygnuje, ponieważ chce skorzystać z multiroomu którego nie ma dla stałych abonentów jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie wynegocjowac umowe na 12 mc, abonament 57zł + nfilmHD przez pol roku a potem 48zł bez nfilmHD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×