Skocz do zawartości
luki288

Hosting dla restauracji

Polecane posty

Witam,

 

znajomy poprosił mnie, żebym dowiedział się jaki hosting będzie dobry dla strony jego restauracji. Strona napisana w całości w php z systemem zamawiania online wykorzystującym mysql. Początkowo chciałem polecić mu ovh ale poczytałem na necie, że mają ścisłe limity na funkcję mail i połączenia do bazy danych 10/1ms. Z tym ze limit 1000 maili na dzień to nie tak mało, a jeśli chodzi o połączenia to nie potrafię ocenić. Nie chciałbym żeby się wywalało spragnionym jedzenia klientom ;)

 

ovh

 

Myślicie, że powyższy serwer wystarczy, czy znacie coś lepszego?

 

Dodam jeszcze, że jest to kilka restauracji w ok 100 tys mieście i jedzenie typu pizze kebaby itp. icon_jezyk1.GIF

 

Pozdrawiam

Edytowano przez luki288 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ spam poleciał... szkoda że zniknęła opcja wyrażania zgody na oferty od firm ;-)

@luki288, jak wygląda budżet miesięczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ spam poleciał... szkoda że zniknęła opcja wyrażania zgody na oferty od firm ;-)

@luki288, jak wygląda budżet miesięczny?

 

 

Kolo ma trochę kasy więc pewnie nie będzie oszczędzał :P ale myślę, że żeby nie przekroczyło 100zł/miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ależ spam poleciał... szkoda że zniknęła opcja wyrażania zgody na oferty od firm ;-)

@luki288, jak wygląda budżet miesięczny?

Jest ta opcja, natomiast coś się chyba popsuło. Już postaram się z tym powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zapoznanie się z nasza ofertą http://v220.pl/hosting.php Bez limitów na maile.

Odpowiemy na pytania. W razie potrzeby proponuję umowę indywidualną. Możliwy okres próbny.

 

Nie macie limitu ilości wiadomości na godzine/ dzień??

 

Ja tradycyjnie mogę zaproponować unixstorm.org lub mzone.

 

Ovh nie nadaje się zbytnio pod takie zastosowania - masz limit wielkości bazy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witaj. Oferta Biznes1 lub Green: http://grand-host.pl/hosting/bez-ograniczen.html

 

Pomożemy w Administracji i ewentualnych przenosinach z innego Hostingu. Udostępniamy 7 Dni okresu testowego bez żadnych zobowiązań, wystarczy że napiszesz do mnie PW tutaj na Forum i konto dostaniesz od ręki. Test obejmuje każde Konto w naszej Firmie oprócz oferty Reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

 

http://www.24registry.com/serwer-business-start.html

 

Do końca marca promocja do kazdego serwera Business Start lub wyzej domena .PL za 1zł lub przy transferze domen najblizsze odnowienie za 50zl netto

 

Darmowa instalacja Joomla CMS, wsparcie przy migracji usług.

 

Zapraszam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zwróciłem uwagę na unixstorm, mam takie pytanie, mam darmowe konto próbne w ovh i tam wszystko co do tej pory napisałem wrzucam -> działa. Korzystam np z mysqli, jak wygląda wysyłanie maili funkcją mail i jak spisują się dostępne konta pocztowe zależy nam żeby na stworzony adres email wiadomości wysłane ze skryptu dochodziły szybko nie jak np na pocztę wp 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zwróciłem uwagę na unixstorm, mam takie pytanie, mam darmowe konto próbne w ovh i tam wszystko co do tej pory napisałem wrzucam -> działa. Korzystam np z mysqli, jak wygląda wysyłanie maili funkcją mail i jak spisują się dostępne konta pocztowe zależy nam żeby na stworzony adres email wiadomości wysłane ze skryptu dochodziły szybko nie jak np na pocztę wp 10 minut.

 

To kiedy dojdą zależy wyłącznie od drugiej strony (czyli np od wp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×