Skocz do zawartości
ezyr

konto reseller cal

Polecane posty

Witam was zakupiłem już kilkanaście kont hostingowych lecz teraz potrzebuje konto reseller kilka kont dla użytkowników i kilkanaście portali www.Powiedzmy ze mogę mieć serwer reseller mini za 40-50zl/mc brutto+ transfer bez ograniczeń ( dysk 10 gb lub 15 + 2-4 adresów ip )

 

Czy za taką cenę opłaca się zakupić ten hosting ? , czt lepiej isc do mzone lub hostdell.pl ?, w mzone nie podoba mi się ograniczenie do 10% cpu oraz miesięczny limit ,chociaż sam nie wiem czy dane serwisy bedą miały takie obciążenie ze wykorzystam wszystkie zasoby ale wole być przezorny lecz zawsze wszystko mogę przenieść do innej firmy wraz z portalami , jedynie wykupic domeny w sprawdzonej firmie z szybkimi dnsami .Czekam na wasze opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W kazdym hostingu sa jakies limity, nie koniecznie napisane jakie i ile itp, ale gdy zaczniesz przeszkadzac bedziesz spiewal "Tylko nie mow mi good bye" (piosenka disco polo mnie naszla ;))

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was zakupiłem już kilkanaście kont hostingowych lecz teraz potrzebuje konto reseller kilka kont dla użytkowników i kilkanaście portali www.Powiedzmy ze mogę mieć serwer reseller mini za 40-50zl/mc brutto+ transfer bez ograniczeń ( dysk 10 gb lub 15 + 2-4 adresów ip )

 

Czy za taką cenę opłaca się zakupić ten hosting ? , czt lepiej isc do mzone lub hostdell.pl ?, w mzone nie podoba mi się ograniczenie do 10% cpu oraz miesięczny limit ,chociaż sam nie wiem czy dane serwisy bedą miały takie obciążenie ze wykorzystam wszystkie zasoby ale wole być przezorny lecz zawsze wszystko mogę przenieść do innej firmy wraz z portalami , jedynie wykupic domeny w sprawdzonej firmie z szybkimi dnsami .Czekam na wasze opinie .

 

Wybieraj co chcesz byle nie w cal.pl straszna firma. Możesz o nich poczytać w opiniach firm hostingowych: http://www.webhostingtalk.pl/topic/5229-opinia-calpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok wiem o tym tylko co sadzicie o tej ofercie , ja mysle ze nie jest taka zła za 50-60zl brutto , ale czekam na wasze sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Nie liczy się sama oferta, ale też jej wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Odpowiedz sobie sam na proste pytanie: co wolisz, tanio i niezbyt dobrą usługę czy nieco drożej ale dobrze wykonaną usługę ? Wolisz spać spokojnie w nocy czy co 5 minut sprawdzać czy ktoś nie podmienił pliku index na jakieś tureckie dyrdymały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie zamiast cal to co polecacie do max 55zl brutto miesiecznie , ale tez moze być taniej .Zastanawiam sie na hostdell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie zamiast cal to co polecacie do max 55zl brutto miesiecznie , ale tez moze być taniej .Zastanawiam sie na hostdell.pl

 

Zapraszam do testów

 

Hostdell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Smialo mozesz brac hostdell.pl korzystam i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie zamiast cal to co polecacie do max 55zl brutto miesiecznie , ale tez moze być taniej .Zastanawiam sie na hostdell.pl

 

Każda firma ma w swojej ofercie sporo usług dla Ciebie wystarczy wybrać, a jak Ci coś w ofercie nie pasuje to można napisać do supportu i może znajdą coś dla Ciebie indywidualnie. Ja polecam www.unixstor.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×