Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kkuubbaa

Serwer VPS tylko do obsługi maili

Polecane posty

witam

 

właśnie mi poradzili, aby do obsługi maili zakupić serwer VPS, ponieważ na nich nie ma limitów odnośnie liczby wysyłanych maili. Potrzebuje w miarę dobrego VPS do maili w przystępnej cenie. Na początek myślę, że może to być kilkaset, później kilka tysięcy maili dziennie. Bardzo proszę o jakieś dobre namiary.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rownież potrzebuje podobnego serwera VPS, czy można liczyć na instalacje niezbędnych narzędzi do wysyłki mailingu?

Posiadam skrypt php+sql do obsługi mailingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że przy rozsyłaniu SPAMu nawet VPS nie pomoże i usługa taka jest blokowana przez operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem to od jednego klienta. Później okazało się, że rozsyłał wiadomości typu:

 

" Czy mogę przedstawić Państwu ofertę? Jeżeli wyrażacie Państwo zgodę proszę w odpowiedzieć na tego maila w tytule wpisując: "TAK" "

 

 

Chyba nie muszę mówić, że to też spam :_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka wiadomość: "" Czy mogę przedstawić Państwu ofertę? Jeżeli wyrażacie Państwo zgodę proszę w odpowiedzieć na tego maila w tytule wpisując: "TAK" to jeszcze nie spam;)

Nie mniej jednak nie odchodźmy od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw musisz taką wiadomość wysłać aby ją zaakceptowano, a to już może nie być chciana wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Ważne tez jest skąd pochodzą bazy adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku będą to maile wysyłane np przy rejestracji użytkownika, aktywacji konta czy też normalnych zapytań ze strony. Żadne mailingi, ponieważ na to jest za wcześnie. Chcąc podpiąć domenę pod te adresy trzeba będzie całe DNS na VPS przepisać czy będzie można tylko rekordy MX pozmieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×