Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Płatności sms

Polecane posty

Co byście polecili odnośnie płatności sms? Chciałbym na stronie umieścić kody do wysyłania sms jako dotacja na utrzymanie. Wybrałbym dotpay, ale ostatnio opinie coś nieciekawe. Znacie coś jeszcze godnego polecenia? Oczywiście dla osoby fizycznej bez DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

CashBill.pl - dodatkowo mam opcję że można płacić także kartami kredytowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili odnośnie płatności sms? Chciałbym na stronie umieścić kody do wysyłania sms jako dotacja na utrzymanie. Wybrałbym dotpay, ale ostatnio opinie coś nieciekawe. Znacie coś jeszcze godnego polecenia? Oczywiście dla osoby fizycznej bez DG.

 

W wiekszosci firm, z tego co mi wiadomo, takie wykorzystanie platnosci sms jest niezgodne z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci firm, z tego co mi wiadomo, takie wykorzystanie platnosci sms jest niezgodne z regulaminem.

 

Wem, dlatego zaznaczyłem, że to w formie dotacji musi być.wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W polsce dotacja wedlug prawa w formie smsa (jak sie nie myle) jest nie dozwolona ;)

 

Jak cos to forumo.com oraz allopass.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, po prostu cos za tego smsa trzeba oferowac. Pewnie wystarczy jakas specjalna ranga czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Publiczne zbiórki bez zezwolenia Ministerstwa są zabronione dlatego też firmy pośredniczące w płatnościach w Polsce mają stosowne zapisy zabraniające tego procederu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Publiczne zbiórki bez zezwolenia Ministerstwa są zabronione dlatego też firmy pośredniczące w płatnościach w Polsce mają stosowne zapisy zabraniające tego procederu.

 

Mimo to na wielu stronach można zauważyć teksty w stylu wspomóż nasz serwis i wyślij sms...

Przecież strony są weryfikowane więc jak to omijają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wyślij SMS o treści ,,kofam cie" na numer 7990 a następnie pobierz plik ,,ja_ciebie_tez.pdf" z podziękowaniami za wsparcie ;) Tak chyba najlepiej omijać tego typu bajery. Czyli chodzi o dotacja choć faktycznie mamy sprzedaż plików. Umowa o dzieło starczy, nie trzeba DG do tego zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×