Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eumir

[wirtualny] PHP, Ruby, Python, SSH

Polecane posty

Hello.

 

 

 

 

Szukam serwera wirtualnego na własne niewielkie projekty (PHP5, Ruby on Rails, Django, może w przyszłości Merb) z kilkoma bazami MySQL oraz SQLite (5-10 sztuk, ciekawym dodatkiem byłby PostgreSQL lub nawet jakaś baza NoSQL - CouchDB lub MongoDB). Dodatkowo jeden z projektów w PHP będzie niestety intensywnie korzystał z crona i curla (co 3-5 minut) do pobierania zawartości pewnej strony (100kB max., średnio 40kB), więc sam projekt zużyłby mi z 2GB transferu miesięcznie, zatem powiedzmy, że 10-15GB transferu miesięcznie to minimum. Miejsce na dysku - 1GB raczej wystarczy. Dostęp przez SSH (+ vim, nano, czasem byłaby potrzeba modyfikacji aplikacji z poziomu powłoki). Także możliwość podpięcia własnych domen (powiedzmy, że 5, ale więcej nie zaszkodzi) oraz instalacji dodatkowych modułów do PHP, Rubiego i Pythona (albo samemu przez powłokę lub jako ticket dla administratora). Miłym dodatkiem będzie obsługa SVN-a i Gita. Lokalizacja najlepiej w Europie (nawet niekoniecznie Polska, ale żeby praca przez SSH nie przypominała łączenia się przez dial-upa z Japonią). Prosty kontakt z administratorami/wsparciem (nie muszą reagować o 02.00 w sobotę) jest też mile widziany.

 

 

 

 

Cena 100-150 zł brutto rocznie. Patrzyłem na kilka ofert, Megiteam jest za drogie, Unixstorm wydaje się OK (w opcji biznes), Mzone nie udostępnia standardowo SSH (tylko za miesięczną opłatą, co podwyższa cenę :s). Rootnode podziękuję z miejsca. Coś jeszcze co by mi pasowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie masz się co zastanawiać, nic lepszego niż Unixstorm nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×