Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hicky

Ułozenie treści od lewej do prawej

Polecane posty

Tomek.. a czemu nie sformatujesz tak samo divów jak sformatowałeś tabele? Efekt uzyskasz taki sam..

 

I widzisz, tu wchodzą w grę słowa ,,kompromis"

 

Nie ma czegoś takiego jak kompromis. Zaprojektować można dosłownie wszystko :D kwestia chęci, pomysłu i wykonania..

 

Możesz powiedzieć że coś co się klientowi podoba zrobionego w css3 nie zadziała na starszych przeglądarkach, ale to nie znaczy że nie da się takiego efektu uzyskać w inny sposób.

Edytowano przez Raffuss (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek.. a czemu nie sformatujesz tak samo divów jak sformatowałeś tabele? Efekt uzyskasz taki sam..

 

Ale w div-ach nie uzyskam takiego efektu.

 

Chce uzyskać katalog produktów składający się tytułu produktu i ze zdjęcia produktu z tym, że w ramach jednego wiersza wysokość tytułów ma się dostosowywać do najwyższego wiersza (bo raz może by jeden raz dwa raz trzy wiersze) i tytuł ma być wyśrodkowany w pionie. To samo ma być z obrazkami.

Edytowano przez regdos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos to zrób sam tytuł w tabeli jednokomórkowej

trochę padnięty jestem, bym pomyślał jak to w divie zrobić, ale mi się nie chce : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

@sponsi jak Ci się nie chce to po co piszesz? Regdos zaproponował działanie skuteczne, reszta nie zatem niech autor wątku sam sobie wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Bartek wywołał ten wątek do góry ponownie to Sponsi znajdź trochę czasu i uzyskaj ten sam efekt (dokładnie chodzi o dostosowanie wysokości wiersza do najwyższej komórki oraz wyśrodkowanie w pionie w komórce), która ja uzyskałem ale bez tabelek. Jeżeli Ci się uda wyślę Ci piwo pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×