Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bosser

korzystał ktos?

Polecane posty

z tego co widze to nie ma, szkoda ze nie mozna windowsa sobie dodac... przy tej promocji jednak nie ma co czekać, już zamawiam i testujemy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mi dadzą 16 rdzeni po 200mhz to ich wyśmieje i zrobię im wielka antyreklamę

 

P.S. na aktywacje lub zaksiegowanie u nich kasy to tez ciekawostka, 30min minelo a dotpay kasy nie widzi?

 

zadzwonie do nich

 

 

edit. po rozmowie telefonicznej mam odczucie jakby osoba z ktora rozmawialem mial mnie/klienta gleboko gdzies gdzie ja bardzo milo grzecznie z usmiechem na twarzy a osoba gdzie jeszcze w zadnej firmie tego nie spotkalem odpowiadala np: no dobra, okey, no niewiem, moze itd.

 

na pytanie kiedy moge sie spodziewac aktywacji vps, uslyszalem: no niewiem, moze dzis, moze jutro, jak kolega bedzie mial czas to moze to zrobi

 

na pytanie o platnosci poprzez dotpay, to nie dziala, bedzie pisalo ze zaplacono kiedy zostanie aktywowane...

 

spoko szkoda tylko ze nigdzie nie jest napisane ze to nie automatycznie ale to juz marginez

Edytowano przez kamil306 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit. po rozmowie telefonicznej mam odczucie jakby osoba z ktora rozmawialem mial mnie/klienta gleboko gdzies gdzie ja bardzo milo grzecznie z usmiechem na twarzy a osoba gdzie jeszcze w zadnej firmie tego nie spotkalem odpowiadala np: no dobra, okey, no niewiem, moze itd.

 

na pytanie kiedy moge sie spodziewac aktywacji vps, uslyszalem: no niewiem, moze dzis, moze jutro, jak kolega bedzie mial czas to moze to zrobi

 

na pytanie o platnosci poprzez dotpay, to nie dziala, bedzie pisalo ze zaplacono kiedy zostanie aktywowane...

 

spoko szkoda tylko ze nigdzie nie jest napisane ze to nie automatycznie ale to juz marginez

 

Jest piątek, godzina 20, zapłaciłeś złotówkę i czego ty chcesz? Żeby latali i klikali dla ciebie serwer? Ciesz sie jak jutro to zrobią - w dzień wolny od pracy.

A gdzie masz napisane że aktywacja jest automatyczna via dotpay?

Wam się w głowach poprzewracało od tych taniości logoutów i budgetvpsów, pare groszy zapłacicie i mają za wami latać? No comment.

Ty im antyreklame, a oni ci sprawe w sądzie.

Przerąbane mieć klienta z WHT - chce tanio, chce narzekać, płakać i do tego wszystko natychmiast, bo jak nie to pokaże na forum! ...a to wszystko za bagatela 1 PLN!

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest piątek, godzina 20, zapłaciłeś złotówkę i czego ty chcesz? Żeby latali i klikali dla ciebie serwer? Ciesz sie jak jutro to zrobią - w dzień wolny od pracy.

A gdzie masz napisane że aktywacja jest automatyczna via dotpay?

Wam się w głowach poprzewracało od tych taniości logoutów i budgetvpsów, pare groszy zapłacicie i mają za wami latać? No comment.

Ty im antyreklame, a oni ci sprawe w sądzie.

Przerąbane mieć klienta z WHT - chce tanio, chce narzekać, płakać i do tego wszystko natychmiast, bo jak nie to pokaże na forum! ...a to wszystko za bagatela 1 PLN!

 

po 1: nie za zlotowke

po 2: to nie byla godzina 20-ta

po3: pisalem ze aktywacja to marginez zreszta jak sie placi poprzez szybkie platnosci to chyba oczekuje sie ze w panelu bedzie informacja ze zaplacono, tu tego nie ma, nie mowie o aktywacji samego serwera tylko potwierdzenia platnosci

po4: co mam pokazac na forum? antyreklame? nie przyjacielu odmowie poprostu znajomym

po5: nie jestem klientem z wht, 100% swoich zakupow robilem po za wht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1: nie za zlotowke

po 2: to nie byla godzina 20-ta

po3: pisalem ze aktywacja to marginez zreszta jak sie placi poprzez szybkie platnosci to chyba oczekuje sie ze w panelu bedzie informacja ze zaplacono, tu tego nie ma, nie mowie o aktywacji samego serwera tylko potwierdzenia platnosci

po4: co mam pokazac na forum? antyreklame? nie przyjacielu odmowie poprostu znajomym

po5: nie jestem klientem z wht, 100% swoich zakupow robilem po za wht

 

2) z postu wynikało inaczej

3) teoretycznie tak, natomiast nie zawsze wszystko da się do końca wszystko zautomatyzować

4) "jak mi dadzą 16 rdzeni po 200mhz to ich wyśmieje i zrobię im wielka antyreklamę" jak inaczej to rozumieć na publicznym forum?

 

rzeczywiście trochę za mocno się zbulwersowałem ;-)

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1: nie za zlotowke

za dziewięć złotówek. Też nie licz, że za tyle ktoś Ci będzie klaskał uszami w rytm Rubika, szczególnie w piątek wieczorem lub w sobotę. Ludzie trzeba mieć trochę litości, a wasze wypowiedzi już od samego początku mają charakter pretensjonalny.

Co do wirtualizacji, to klient może się o takie sprawy dopytać przed zakupem i wtedy nikt nie ma do nikogo pretensji, bo albo ktoś kupuje albo nie.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Zadzwoniłem i dowiedziałem się ze dzisiaj w nocy lub jutro rano będzie aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

jak mi dadzą 16 rdzeni po 200mhz to ich wyśmieje i zrobię im wielka antyreklamę

 

 

 

edit. po rozmowie telefonicznej mam odczucie jakby osoba z ktora rozmawialem mial mnie/klienta

 

 

 

Klienta? Chyba sobie żartujesz, dzieciak zobaczył promocję i będzie się bawił przez pirewszy miesiąc za darmo

 

Wielki klient na darmową usługę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale generalnie nie wazne za ile, klient to klient, zreszta nie podawalem przez telefon ze to vps z promocji, np moglem zakupic najmocniejszy i z gory na rok zaplacic, to i tak nic nie zmienia, zreszta ja naleze do takich osob ze support unikam, wazne zeby dzialalo, jednakze jesli ktos duzo bedzie sie kontaktowal z adminem to jestem ciekaw jego opinii...

 

z innej bajki, jestem centusiem z krakowa i mnie bardzo interesuje co z moja kasa i jesli place poprzez paypal/dotpay czyli szybkie platnosci i w 90% do 5min jest juz kasa zaksiegowana a tu po ponad 30min nie ma kasy to jest cos nie tak, dlatego wzialem koma i zadzwonilem sie dowiedziec, odpowiedz uzyskalem i przy okazji zapytalem sie o aktywacje vps-a, i tu nie chodzi kiedy go aktywuja bo dla mnie moze byc nawet w poniedzialek (ale od pon liczyc abonament) ale tu chodzi o sama rozmowe, rozmawialem z wielu ludzmi od firm hostingowych i nigdy takiego czegos nie słyszałem, żadne dzień dobry, slowo magiczne Tak (lub nie) dobrze nawet mialem wrazenie jakbym byl jakims kolega tej osoby

 

Klienta? Chyba sobie żartujesz, dzieciak zobaczył promocję i będzie się bawił przez pirewszy miesiąc za darmo

 

Wielki klient na darmową usługę ;)

 

słowo dzieciak mnie obraza i teraz jeśli nazwę cie totalnym idiota spamującym tez się obrazisz? trole się szerzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

 

słowo dzieciak mnie obraza i teraz jeśli nazwę cie totalnym idiota spamującym tez się obrazisz? trole się szerzą

 

Nie, potwierdzisz że to słowo do ciebie pasuje

 

zresztą zachowujesz się jak gimazjalista, raczej z gamehostingtalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra starczy, bo zaczynamy offtopować, a poza tym chyba wszyscy przesadziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

model name : Intel® Xeon® CPU E5520 @ 2.27GHz

stepping : 5

cpu MHz : 250.146

cache size : 8192 KB

physical id : 1

siblings : 8

core id : 3

cpu cores : 4

apicid : 23

 

czy to wynosi wedlug oferty 4ghz?, max lacze jakie wyciagnalem 3.45mb/s

 

moze to tylko wina wirtualizacji, ale dobrze ze firmy robia promocje, mozna dokladnie przekonac sie jak serwer dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
moze to tylko wina wirtualizacji,

Tak, dokładnie.

Wszystkich wielkich mędrców debatujących o wyższości rdzeni nad

wątkami itp. zachęcam, aby zainteresowali się, jak realizowana jest

wirtualizacja kontenerowa.

Technicznie rzecz biorąc, to informacjami z /proc/cpuinfo można się

rajcować, ale i tak nie są warte one nic. Bo proces na kontenerze jest

jednocześnie procesem na hoście głównym. I dopóki ktoś nie ustawi

twardych limitów na hoście (co jest raczej niezbyt możliwe, bo

wygeneruje pewne problemy), to ten proces ma do dyspozycji i tak CAŁY

cpu. Nie, jak to nazywają co niektórzy wątek, nie rdzeń, ale cały

fizyczny procesor. Jedynie scheduler i hypervisor dbają o to, aby owy

proces nie dostawał tego cpu za dużo, po prostu spowalniając go

sygnałami SIGSTOP i SIGSTART, żeby procesowi, a raczej jego

użytkownikowi wydawało się, że ma określoną prędkość procesora.

Tak mniej więcej jak dostępny w linuksie program cpulimit.

A większa ilość owych cyferek przy "prędkości" po prostu znaczy, że w

razie gorączki użytkownik ma po prostu większy priorytet w uzyskiwaniu

czasu procesora.

 

W ramach ciekawostki - pisząc odpowiednio program, da się wysycić na

hoście cały procesor. Myślę, że ci, którzy orientują się nieco w

standardach posixowych, po przeczytaniu tego postu domyślą się, w jaki

sposób

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni mają ogromną wadę.. nie mogą zaktualizować OS na matce i wszystko się sypie.. Nam system się wyłożył na samej aktualizacji do deb6. Tam siedzi RHEL4

 

Minusem jest także brak w panelu zdalnego reebota.. trzeba pisać ticketa. Podejrzewam że chłopaki po prostu kupują w razie zainteresowania, jeśli nie mają aktualnie na stanie i podsyłają dane. Dla jednych fajnie bo i pl support jest jakby co.. ale ten kernel to już lekka kpina.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×