Skocz do zawartości
Domenno.pl

Hosting SEO pod WordPressy i katalogi stron

Polecane posty

Szukam hostingu SEO z 10-12 zróżnicowanymi IP na początek, powierzchnia kilka GB transfer 10-20 GB na początek wystarczy. Lokalizacja: Polska, Niemcy itp. Francja - jakoś niezbyt mi się kojarzy z OVH i padami. Zależy mi na stabilności i dobrym kontakcie w razie problemów.

 

Jeśli mowa o stabilności, to na każdym IP chcę postawić 1 katalog stron (seokatalog/web-news/freeglobes) + 2 wordpressy z site 15-30/50 raczej mało odwiedzane, jakby na każdym IP pociągnęło jeszcze kilka z 1-2 wordpressy albo kilka stronek HTML byłoby fajnie. Możliwe, że na niektórych IP zamiast katalogu stron postawię wordpressa. Czyli na 10 IP hosting musiałby stabilnie obsługiwać 30 WordPressów. Czy jakieś konto hostingowe to uciągnie???

 

Cena - oczywiście przystępna. Wraz z rozbudową zaplecza przydałaby się możliwość powiększenia hostingu o kolejne różne IP i zwiększenia transferu za przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zróżnicowane IP:) przynajmniej na poziomie oferowanym przez neteasy. Ewentualnie zamiast hostingu seo może być możliwość wykupienia osobnych małych kont hostingowych.

 

Biorę pod uwagę Twoją ofertę Adamie, tylko wolałbym bardziej zróżnicowane IP niż wtedy pisałeś na gg.

 

Jesli chodzi o małe osobne konta hostingowe, to biorę pod uwage netmark.pl - co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę www.hoseo.pl sądzę, że spełni Twoje oczekiwania co do różnorodności adresów IP. Jeśli chce otrzymać pełną listę IP jakie są dostępne to napisz mail na kontakt@hoseo.pl

Edytowano przez lukaschemp (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×