Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
flop

[Poczta] PEWNY hosting email

Polecane posty

Szukam hostingu poczty. Samej poczty.

 

Aktualny dostawca miał na tyle poważną awarię, że zmuszony jestem poszukać lepszego rozwiązania.

 

Prosiłbym o informację, którą z firm hostujących mailing byście polecali. Priorytetem jest maksymalna dostępność. Nie mogę sobie pozwolić na kilka przerw 15 minutowych w miesiącu albo tak jak dziś - nie wiem jak to chłopaki osiągnęli - pad już ponad 24 godzinny. Nie jestem ekspertem w kwestii hostowania poczty ale spodziewałbym się jakiegoś load balancingu, tak aby w razie kresza serwera jego obowiązki przejęła maszyna redundantna.

 

Reszta wymagań wpada w to co oferuje chyba każdy dostawca, więc nie będę wymieniał.

 

Niby każda z firm pisze jakie to ich rozwiązania nie są super, ale chodzi mi o realną opinię użytkowników.

 

Gdzie trzymacie swoją pocztę? Proszę o odpowiedzi tylko od osób które korzystają z usług zewnętrznych. Nie interesuje mnie wykup VPSa i samodzielne administrowanie. Będę wdzięczny za opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. Ponieważ nie ejstem stałym bywalcem forum, to jeśli wypowiadać się będzie przedstawiciel jakiejś firmy hostującej, prosiłbym go o umieszczenie takiej informacji :).

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Broń boże GMAIL (ja to wymawiam "gymajl" od "gównomajl") - ich webmail ledwo działa, w ogóle jaka to pewność, gdy poczta siedzi cholera-wie-gdzie i jest filtrowana przez cholera-wie-co. I do kogo dzwonić i op...ć jak coś nie działa? Mocno ryzykowne, bez gwarancji i z wieloma znakami zapytania.

Jak już, to wolę microsoftowskie Windows Live Domains. Jakoś tak przyjaźniej to wygląda, mimo wszystko.

 

Ja od siebie polecam KEI - jakość, webmail, funkcje. Od lat używam.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Broń boże GMAIL (od "gówno") - ich webmail ledwo działa, w ogóle jaka to pewność, gdy poczta siedzi cholera-wie-gdzie i jest filtrowana przez cholera-wie-co.
Masz jakieś dowody, czy tak piszesz bo już pomysły się skończyły?

> cholera-wie-gdzie

Może to i lepiej, skoro nikt nie wie :)

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieliczne webmaile poradzą sobie np. z przeszukiwaniem 90 tysięcy maili, sprawnym ich wyświetlaniem i nawet zmienianiem filtrów w czasie rzeczywistym. Gmail sobie radzi, chociaż ma też i wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
I do kogo dzwonić i op...ć jak coś nie działa? Mocno ryzykowne, bez gwarancji i z wieloma znakami zapytania.

Pewnie sobie nie życzą, żeby dzwonił Sponsi i krzyczał do słuchawki "RZONDAM RZEBY USŁÓGA DZIAŁAŁA" - czego wymagać od darmowego? Już nie wspominając, że trzymają uptime na poziomie 99,9% w skali roku.

 

 

Jest też oczywiście, wersja Pro z pomocą telefoniczną.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Netsky tak, niestety, mój główny pracodawca korzysta z tego "G"... eee... z tymi darmowymi to trochę mnie nie zrozumiałeś - nie mówię, że "za darmo i tracę miliony, skandal", mówię tylko, że to gówno jest. OK, niech będzie - darmowe gówno : ) do tego właśnie ta tajemniczość Google. Na Pro nawet nie mam ochoty patrzeć, właśnie przez tę tajemniczość, wpisy w licencji Chrome'a, StreetView itd. itp. Nie lubię, nie tykam, nie polecam.

 

Tu miała być polecana usługa pewna, porządna, itd. Poleciłem takową.

 

Home.pl od wprowadzenia nowego webmaila jest słabiutkie, chyba, że moje konto kupione chyba 8 lat temu wieczyście jest na serwerach "dla tych, co zapłacili kiedyśtam i już nie zapłacą drugi raz za tą usługę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z firm które udzielają się na forum moge Ci polecić unixstorm ( gwarancja dostępności 99,9% ,) Mzone Group (nie mają podanego SLA)) no i Glowanet ( gwarancja 99,5%).

Support w w/w dirmach działa sprawnie więc nie będzie problemu w razie pomocy.

 

Kiedyś jeszcze kontaktowałem się z Vipower.pl którzy mają opcje konta e-mail, chłopaki byli bardo pomocni i odpowiadali szybko, ale jak jest teraz to nie wiem - musisz do nich zapukać albo poczekać, to pewnie złożą tutaj ciekawą oferte bo są stałymi bywalcami tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×