Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
siemieng

HOSTING - PHP, MYSQL, MOD_REWRITE, ForceType, FTP

Polecane posty

Witam,

 

Szukam stałego partnera w zakresie usług hostingowych, dla kolejnych projektów www. Do tej pory korzystałem z oferty hostingowej znajomego mojego znajomego. Tego końcowego znajomego nie znałem (nie mam z nim kontaktu), natomiast ten pierwszy teraz zaczyna coś cudować, dlatego szukam alternatywy.

 

Potrzebuję hosting z:

1. Obsługa PHP, MySQL(baza danych + dotęp zewnętrzny, np. phpMyAdmin), Mod_rewrite

2. możliwość użycia ForceType(application/x-httpd-php i text/html) w .htaccess

3. możliwość obsługi domeny i jej subdomen

4. dostęp do konta poprzez FTP

 

Do tej pory przyznam szczerze, że byłem bardzo zadowolony zarówno biorąc pod uwagę cenę jak i stabilność. Przez 3 lata zauważyłem jeden "pad" na kilka godzin. Tak to wszystko zawsze działa. Był to hosting prywatny (brak faktur, itp) ceny były ustalone na 50zł/rok za konto bez bazy danych, 100zł za konto z bazą danych a 150zł za coś co miałoby generować spory ruch. Nie było żadnego panelu, konfigurację konta wykonywał znajomy mojego znajomego i przeważnie dotyczyło to tylko utworzenia i pierwszej konfiguracji danego konta, później wszystko działało. Co do subdomen, serwer DNS był tak ustawiony, że zarówno dana domena jak i jakakolwiek subdomomena kierowały do katalogu głównego, ja później przez .htaccess przekierowywałem ruch z danej subdomeny na odpowiedni katalog.

 

Szukam czegoś podobnego, co do stron które tworzę, są to przeważnie strony firmowe, czasem małe portale ale wszystko nie generuje jakiegoś sporego obciążenia. Odnośnie ograniczeń, z tego co mi mój znajomy przekazał - administrator serwera, nie bawił się w żadne limity ruchu, standardowo było 5GB miejsca (50 i 100zł).

 

Dla mnie oprócz ceny ważna jest stabilność serwera, żeby mieć po prostu spokój po wrzuceniu danej strony.

Proszę o jakieś oferty, oraz przykłady czegoś co już działa na danym typie usługi (jakieś linki czy coś). Mam nadzieję, że nie proszę o zbyt wiele, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś serwer po znajomości, niestety firmy mają swoje zasady i nie licz na to , że dostaniesz serwer bez limitu za podaną kwotę.

Nie wiem czy to będzie odpowiednie dla Ciebie:

 

Serwery na cPanel: http://www.mzone-net....php?d=kontawww

Serwery na DA: http://www.mzone-net...p?d=kontawww_da

 

Najtańszy serwer w promocji kosztuje 30 złotych na rok( MZ ONE). Jednak nie umieścisz tam więcej niż 5 baz MySQL, limit opcji wynosi 5.

Jeśli szykasz czegoś większego to niestety musiałbyś troszeczkę dodać to podanej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×