Skocz do zawartości
ezyr

Poszukuje taniego vpsa

Polecane posty

Witam nadszedł czas na vpsa , bo zwykły hosting oraz reseller już powoli może nie wystarczać, Linuxa używam na codzień ale nie mam możliwości administracji oraz konfiguracji zdalnie bo nie mam dodatkowego komputera lub serwera wiec muszę wynająć jakiegoś taniego vpsa zebym mógł poznać linuxa oraz konfiguracji na zdalnym serwerze .Co do dystrybucji to chyba dobrym wyborem będzie centos lub debian .

 

Znalazłem dość taniego vpsa http://budgetvps.pl ,ale może wy znacie jakiegoś tańszego vpsa za np 20-30 - pol roku bo ja nie mam wielkich wymagań nawet nie wykorzystam chyba transferu oraz pojemności dysku .Mam nadzieje ze ktoś przedstawi mi ciekawą ofertę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Akurat serwer 12zł/mc to jest chyba najtaniej na rynku (względem jakości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Tak, jakość serwerów budgetvps jest dobra, sam korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jakość jak na tę cenę jest dobra (osobiście także korzystam) lecz pomoc techniczna (...) ojoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

za 48 zl w budgetvps.pl na pol roku jest server vps 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu odwiedzić http://lowendbox.com i poszukać czegoś taniego? Jak dobrze poszperasz, to za 4-5 dolary miesięcznie coś spokojnie znajdziesz. U polskich dostawców najtaniej jest w budgetvps.pl (marka HitMe) i pvt.pl (marka 3it). Taniej nie będzie.

Większość z tych najtańszych ofert to badziew, ale niektóre (np. obie oferty polskich firm lub spacerich) potrafią całkiem sprawnie działać. Jednak nie spodziewaj się cudów - za taką kasę nie będziesz miał wysokich parametrów, najczęściej też nie będzie to jakieś wyjątkowe DC, o wsparciu technicznym też nie ma co marzyć. Wolne reakcje na awarie, brak jakiegokolwiek wsparcia w przypadku problemów software'owych, brak regularnych backupów na zewnętrzne maszyny - to jest właśnie standard w budżetówce. I nie dziwi to nikogo myślącego rozsądnie, godzina pracy admina to minimum 50 złotych, Ty płacisz kilkanaście złotych za cały miesiąc dzierżawy VPSa...

 

Jak z każdą usługą - dostajesz to, za co płacisz. Weźmiesz najtańszego dekarza - możesz być niemal pewny, że dach będzie czasem przeciekał, a do tego wspomniany najtańszy dekarz nie będzie się fatygował, żeby załatać dziurę w czasie ulewy, raczej zobaczysz go po tygodniu, w słoneczny dzień, w godzinach, w których Ciebie nie ma w domu, do tego zamiast położyć nowe dachówki najprawdopodobniej po prostu przyklei na szybkiego łatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×