Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
potty

Z: Hosting pod warez najlepiej w holandii

Polecane posty

To wogóle dają szansę na usunięcie? Chyba sprawa do sądu i sami ci blokują od razu.

 

 

 

 

Tylko mam pytanie, jak to jest, bo sprawdza IP ale nie udowodnia Ci, że to akurat ty udostępniasz coś. Może to być przypadkowa osoba, która skorzystała z twojego kompa, niekoniecznie TY.

 

 

 

 

Jak linki to dlaczego nie w Polsce? Przecież ty nic nie udostępniasz na swoim serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Bez szans, jeśli dostaną zgłoszenie na odpowiednim poziomie to leci natychmiast.

 

Mam kilku klientów, którym zajmuje się od strony sprzętowej, posiadających takie serwisy i wiem, że już nie raz wylatywali z różnych serwerowni bez ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Ale ja nie neguje praw autorskich. Nie prowadzę tych serwisów. Nie interesuje mnie co za serwis stoi i czy jest legal czy nie, to nieetyczne patrząc od strony administrowania serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianie, nie polecam mnie obrażać. Wątpię czy w realnym życiu byłbyś na tyle śmiały, dlatego proszę Cię, zachowaj takie słowa dla siebie.

 

Serwery działały dokładnie tak samo przed tym jak firmę przejęła inna. Mój wspólnik ma u Was dedyka od ponad roku i bez zmian są te same problemy, że jest leniwy i mu sie nie chce zmieniać, nie moja sprawa ale obaj widzimy jak działają jego stronki.

 

Jesteś szczęśliwy z tego co robisz? Super, powiem Ci ze ja też, bo warez jest moją pasją, i w celach dochodowych prowadzę zupełnie inne projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Po pierwsze to trzeba czytać regulaminy oraz umowy :)

 

Ale z tego co wiem, to w Holandii też są respektowane prawa autorskie.

 

 

Hmm, raczej nie xD w Holandii autorzy itp protestuja aby prawo zmienic zeby ich chronilo ;p

 

Damianie, nie polecam mnie obrażać. Wątpię czy w realnym życiu byłbyś na tyle śmiały, dlatego proszę Cię, zachowaj takie słowa dla siebie.

 

Serwery działały dokładnie tak samo przed tym jak firmę przejęła inna. Mój wspólnik ma u Was dedyka od ponad roku i bez zmian są te same problemy, że jest leniwy i mu sie nie chce zmieniać, nie moja sprawa ale obaj widzimy jak działają jego stronki.

 

Jesteś szczęśliwy z tego co robisz? Super, powiem Ci ze ja też, bo warez jest moją pasją, i w celach dochodowych prowadzę zupełnie inne projekty.

 

Moja pasja jest kradziez, chodze do sklepu aby krasc dla pasji, kto ma taka sama pasje jak ja? I to nie jest moj cel dochodowy, nie sprzedaje na czarnym rynku tylko mam do wlasnego uzytku :) A zarabiam zupelnie inaczej, :)

PS: Tacy ludzie jak ty (chyba), maja wielkie miesnie, a mozdzek, widoczny wylacznie przez mikroskop, pomaga wylacznie machac lapskami :-) A sila niczego nie zalatwi, mamy wielkie dowody, 2 wojny swiatowe, i mniejsze wojny ktore nawet teraz istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, kolego, to chyba Twój móżdżek nie zrozumiał tego, co napisałem.

Ja niczego nie kradne, zbieram po prostu na moim serwisie społeczność, która dzieli się ze sobą linkami do filmów gier czy innych rzeczy.

Powiedz mi gdzie napisałem, że korzystam z tego, tak jak Ty napisałeś, że używasz skradzionych aut jedynie dla siebie.

Nie każdy właściciel strony warezowej musi być złodziejem. A z tym małym móżdzkiem i górą mięśni grubo przesadziłeś - nie życzę sobie takich słów nawet, gdy nie są one adresowane bezpośrednio do mnie, a do "ludzi takich jak ja".

 

Ciekawy poziom panowie prezentujecie. Teraz tylko "złodziej z małym módżkiem i górą mięśni" prosi Was, abyście przestali spamować w tym temacie. Nie macie nic do powiedzenia, nic nie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×