Skocz do zawartości
ksk

[Zatrudnie Administratora ]

Polecane posty

Administratora unix do doraźnej administracji serwerem .Z racji braku czasu czasu sam nie mam i kiedy się nim zająć dlatego też przedstawiam listę błędów do naprawy

1. problem z prawami dostępu do serwera przez domene (zarówno faucolt.pl jak i zdobywajnagrody.pl czasami wchodzi bez problemu, po chwili wyświetla 403 wraz z 404 jednocześnie, czasem problem ten występuje bez wpisywania www. do adresu, czasem z wpisywaniem, zdarza się też, że część osób ma owy problem, a część go nie ma) - dla mnie voodoo, grzebałem przy prawach i wróciłem do punku wyjścia

2. podobno shinjii nie bangla cron ktory dodaje ze swojego konta, po prostu mu nie wykonuje nowo dodanego skryptu, a dodane uprzednio działają

3. przydało by się info co dokładnie na koncie xxx tak muli serwer, że 100 ludzi online powoduje, że maszyna jest tak obciążona (czy to wina jakiegoś skryptu, czy mysql nie wyrabia, cokolwiek), pytam bo chciałbym temu jakoś zaradzić, a nawet nie wiem co mam mu powiedzieć, bo 100 ludzi wydaje mi się śmieszną liczbą, żeby sprawiać aż takie problemy jak są teraz

4. wspominałem o tym wcześniej, ale często ludzie z neostrady mają problemy z czasem dostępu do serwera, ping skacze od niskiego do bardzo wysokiego, co uniemożliwia gadanie na ventrilo ( problem NIE występuje u innych providerów w tym u mnie o.O)

 

 

 

Load na maszynie osiąga w godzinach szczytu 100 -120 . // stawiam na dyski

Pracuje pod kontrolą DA z php 4 ,5 ,5.3, 6 w php-cgi z CentOs

Do naprawy wpisy w virtual hostach .

Instalacja modułu danginx ( to już dodatek )

Proponowana stawka za godzinne 40 pln ( bez faktury ani podatku ) lub proszę o wycene za całokształt

Możliwy kontakt via PW ( chociaż rzadko zaglądam ) mail ( zalecany ) admin małpeczka kisiek.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×