Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dj Tomas

[SPRZEDAM] Domena hotfile.com.pl

Polecane posty

A czy przypadkiem "hotfile" to nie jest zastrzeżony znak?

 

Dlaczego? Domena rapidshare.pl była wystawiona rok czy dwa lata temu za 15 kafli i nikt o znak zastrzeżony nie pytał. Mogę zarejestrować nazwę partii politycznej i sprzedać, nikt nie będzie musiał mi dawać na to pozwolenia. Domena wolna - rejestruje i dysponuje ją jak chce. Chyba że mowa o spółkach takich jak google, allegro, wtedy sprawa ma inną postać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Domena rapidshare.pl była wystawiona rok czy dwa lata temu za 15 kafli i nikt o znak zastrzeżony nie pytał. Mogę zarejestrować nazwę partii politycznej i sprzedać, nikt nie będzie musiał mi dawać na to pozwolenia. Domena wolna - rejestruje i dysponuje ją jak chce. Chyba że mowa o spółkach takich jak google, allegro, wtedy sprawa ma inną postać.

 

Pozdrawiam.

 

 

Przecież hotfile,to taka sama firma jak google i allegro 0.O

To że nie pytał,to nie znaczy,że go nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Chyba że mowa o spółkach takich jak google, allegro, wtedy sprawa ma inną postać.

Ciekawy tok myślenia. Mógłbyś to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa domeny nie jest przedmiotem praw podmiotowych i sama w sobie nie podlega ochronie prawnej. Cybersquatter na tym się opiera. Jako, że 90% osób żałuje tego, że sami danej domeny nie zarejestrowali z korzyścią dla siebie, nie interesują mnie wasze wywody. W momencie rejestrowania domeny była wolna.

 

Adam nie będę mego toku myślenia wyjaśniał, popełniłem tam być może błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×