Skocz do zawartości
eserwis

[OPINIA] bitmar.net

Polecane posty

Co sądzicie o tym hostingu?? Czy warto w niego wrzucać pieniądze ?? miał ktoś z nimi do czynienia??

 

Widze ze wiekszosc zwraca uwage na wyglad niz funkcjonalnosc serwera ... ale to mala dygresja.

 

Teraz na temat:

mam konto na Bitmarze od niedawna 3-4 miesiace. Dobre pingi a co najwazniejsze do tej pory nie bylo padu a to dla mnie najwazniejsze. Jak czytam na forach i ludzie narzekaja i zgrzytaja zebami jak jest padlina serwera.

 

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie też bardzo dobra firma, możecie sprawdzić. www.portal4u.pl wprost na nim śmiga, a to potężna strona, żadnej awarii. Nowy wygląd strony bitmaru jest o niebo lepszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konto od 1,5 miesiąca i jestem zadowolony. Nie jest to ani pierwsze ani jedyne, dlatego porównuję to co dla mnie jest istotne a mianowicie zróżnicowanie oferty i kontakt z adminem. Oba te kryteria wypadają celująco w porównaniu do wielu innych firm. Problemy mogą wystąpić wszędzie dlatego czas reakcji na ich rozwiązanie jest istotny a tu pingowanie admina jest OK. Za duża kasę zawsze można znaleźć coś porównywalnego ale w kategorii mniejszych kont ich oferta jest jedną z lepszych.

Ocenianie towaru po jakości opakowania jest absurdem więc sugeruje aby dac sobie spokój z kolorami strony.

Oczekującym doznań duchowych po obejrzeniu monitora można polecić bardziej specjalistyczne strony niekoniecznie firm hostingowych.

 

PS. Jest to tylko moja ocena w odpowiedzi na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Również będę w tym momencie jedno-postowcem, ale za to bardziej wiarygodnym. Jestem administratorem serwisu FilmFX ( www.filmfx.pl ). Serwis od grudnia 2005 hula na zasponsorowanym przez Bitmar koncie hostingowym. Niektórzy oczywiście mogą uznać moją opinię na temat usług Bitmaru za stronniczą, ale mimo wszystko muszę stanąć w obronie Bitmaru. Zresztą nie będę opiniował tylko stwierdzę fakty. Przez te kilka miesięcy korzystania z usług Bitmaru mój serwis śmiga bez jakichkolwiek przestojów i co najważniejsze strona zawsze, ale to zawsze otwiera się błyskawicznie (zapewniam, że mam porównanie). Być może witryna Bitmaru to faktycznie templatka, ale za to bardzo przyjemna dla oka, aktualnie jedyny minus jest taki, że faktycznie rozjeżdża się w firefoxie i teksty są jeszcze niedopracowane, ale jestem pewien, że te detale będą poprawione bo z tego co zauważyłem to taki design Bitmar ma dopiero od kilku dni. Shive szkoda, że nie widziałeś poprzedniej wersji witryny Bitmaru, może nie była okraszona cukierkową grafiką, ale zapewniam, że pod względem treści panował tam ład i pożądek. Poza tym nie widzę sensu w wypowiadaniu się na temat Bitmar.net przez osoby, które nie miały do tej pory styczności z usługami tej firmy.

 

Pozdrawiam

 

MaciekFX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja też jestem tutaj nowy, ale po prostu zdecydowałem, że sie zarejestruję, bo chciałem dodać tu 3 grosze.

Patrze okiem zwykłego luda, może programisty, który raz się naciął na firmę-krzak ;)

 

możliwe że firma jest nowa ale wygląda nie profesjonalnie, czyli ja bym nie miał zaufania do takiej firmy.

Po pierwsze jak już ktoś wspomniał podobny do template ( bardzo oklepany - tu nas nie zaskakuje czymś nowym firma)

po drugie - literówki, jeśli dajecie już strone, ofertę, rozsyłacie reklamy, to najpierw dopracujcie stronę.

(nie wiem co to jest prmcje)

3. oferujecie webdesign, fajnie, że w kontakcie jest chyba z około 20 <br>, nie mówiąc o poprawnych znacznikach

 

4. kontakt, telefon warszawski ( a pewnie skype-in), tylko tyle, inna nazwa firmy głównej, okej spoko, zatem mało danych, firma bardzo wirtualna, ale ok, też takie firmy mogą działać.

 

5. Podajecie linki do stron klientów. Nie są to jakieś hiperstrony, najlepszym przykładem to strona jakiegoś banku somalijskiego, co w ofercie ma 'lorem ipsum' :). Mozna odnieść wrażenie, że strony zrobione jako zaplecza pod pozycjowowanie, bądź jakieśtam śmietniki.

 

 

6. bardzo ciekawe było odkrycie autora strony z salonem spa.

Oczywiście Work-Elite Ltd. ale link prowadzi do strony atibit (dot) com, to ja już nie wiem jak się firma nazywa. Pozatym firma ta nie może się pochwalić żadnym portfolio, coś nie działa, coś comming soon.

 

zatem wydaje mi się, choć jestem tu nowy, nie dostaniecie ciekawej opinii. Bo to forum ma wspierać nawet i tanie hostingi ale profesjonalne, a strona bitmaru pokazuje zupełnie coś odwrotnego.

 

:)turbakinn

 

P.S. i zobaczymy czy mnie zjadą za to, że dopiero sie zapisałem na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×