Skocz do zawartości
Amfidiusz

[wirtualny] Hosting pod forum

Polecane posty

Witam,

 

Obecnie posiadam hosting w firmie dhosting.pl, pakiet podstawowy (Personal). Jednak znacząco przekraczam przydzielony transfer, a i czasami potrafi sypnąć 503, więc obawiam się, że niedługo zostanę poproszony o zmianę pakietu. Z usług tej firmy jestem bardzo zadowolony, jednak koszta mają zbyt wygórowane jak dla amatorskich stron.

 

Szukam więc:

- Możliwości wgrania forum IP.Board + kilka wizytówek + kilka blogów

- Transfer minimum 80GB/mc

- Cena 200-250zł rocznie

 

Obecnie najbliżej mi do ofert LH.pl (Mango) i Mzone (Three). Ceny te same, w Mzone dostaję trochę więcej transferu. Która z tych opcji będzie jednak posiadała wydajniejszy sprzęt? Wolę zapłacić za mocniejszą maszynę niż za transfer, którego na razie i tak nie wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem która jest mocniejsza, nie znam zaplecza LH. Z opisu widzę że mają jedną dwuprocesorową maszynę z dyskami SAS i 4 GB RAM. U nas najmniejsza maszyna ma 8GB, największa 24 GB RAM, ale nie mamy dwuprocesorowych płyt.

U nas inne serwery są z zainstalowanym DA, inne mocniejsze serwery są instalowane z cPanel, jeszcze inne dla pakietów biznesowych i kont VPS w UK.

 

Ja zapraszam do testów, napewno będziesz zadowolony, zawsze jest możliwość przeniesienia konta na drugi serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×