Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spectra

[zlecę] poprawki w Virtuemart

Polecane posty

Tak jak w temacie, małe poprawki w tym module a mianowicie dodanie opcji logowania dla klienta by widział swe zamówienia ect. bo ja nie wiem jak to uruchomic.

 

 

Cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Włącz moduł logowania virtuemart (nie standardowy tylko zainstaluj z paczki virtuemart) i tam masz "zarządzanie kontem" i jak w to wejdziesz to będziesz miał wszystkie zamówienia osoby na którą jesteś zalogowany. Możesz skopiować link do tego i wkleić do menu a później wyłączyć ten moduł logowania.

 

Po co masz płacić komuś :P

 

Jak sobie nie poradzisz to odezwij się do mnie na PM zrobię ci to za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włącz moduł logowania virtuemart (nie standardowy tylko zainstaluj z paczki virtuemart) i tam masz "zarządzanie kontem" i jak w to wejdziesz to będziesz miał wszystkie zamówienia osoby na którą jesteś zalogowany. Możesz skopiować link do tego i wkleić do menu a później wyłączyć ten moduł logowania.

 

Po co masz płacić komuś tongue.gif

 

Jak sobie nie poradzisz to odezwij się do mnie na PM zrobię ci to za darmo smile.gif

Witam

Mam problem z virtuemat 1.9. Chciałbym żeby użytkownik, który rejestruję się w sklepie, dostaje maila z loginem i hasłem, oprócz tego żeby był automatycznie wysyłany do niego regulamin sklepu. Proszę o odpowiedź jak to zrobić?

Może ktoś wie gdzie znajduję się kod, który wysyła podziękowania za rejestrację, wtedy bym sobie wkleił tam regulamin.

Drugi problem mam z podatkiem vat. chodzi o wyświetlanie się na końcu w zamówieniu klienta (w tym vat 23%........)

 

Pozdrawiam

Humanbeast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×