Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Quest

spam z groźbami

Polecane posty

witam wszystkich!

nie wiem czy to dobre miejsce (jeśli nie to proszę moderatora o przeniesienie wątku gdzieś w odpowiedniejsze miejsce i powiadomienie mnie o tym :)

chodzi o spam, dostałem dziś rano 2 maile na moją skrzynkę uniwersalną na tlenie z groźbą, treść poniżej:

"Jest Pan zlodziejem! Jedynym sprzedawcš i autorem wydania jestem ja. Sprzedaje pan to bez praw!!! zaskarze Pana!!!"
i to wszystko. bez podpisu, tematu o co chodzi, nic! raczej nic nie ukradłem (przynajmniej nic o tym nie wiem) więc takie maile mogą zdenerwować

nadawaca jest z domeny "op.pl" właścicelem jest osoba prywatna registrarem onet.pl, wysłałem odpowiedź z prośbą o co chodzi ale wiadomość nie dotarła "error: account_blocked"

czy mieliście może podobne problemy z takimi niepoważnymi osobnikami

i jakie metody zwalczania zastosować ?

pozdrawiam

 

Wysłany Wto Gru 13, 2005 12:24 pm:

 

z onetu jest juz odpowiedż:

 

Z konta tego rozsyłano spam w ub. tygodniu.

Zostało zablokowane również w ub. tygodniu.

Proszę o nagłówki tego maila i tresc - będzie to kolejny dowód w sprawie tego uzytkownika.

]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wysłać pełny mail (wraz z nagłowkami - poszukaj w necie, dowiesz się jak je zobaczyć) do onetu. Z takim mailem możesz także złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zignorował najprościej w świecie.

Z drugiej strony, można takiemu narobić problemów i napisać do Onetu. Zależy jaki kto jest mściwy :twisted: ... i ile kto ma cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×