Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hicky

Zagospodarowanie domeny

Polecane posty

Witam.

Mam 2 nie używane domeny, których nikt nie chcę "kupić" Jedna w az.pl "otworld.pl" - miał być OTS znajomego lecz jak wszystkie projekty padł po miesiącu i nie mam co z tą domeną zrobić. Już raz na Allegro wystawiałem .

Druga domena to procesy-graficzne.com.pl zarejestrowana niestety w Logout.pl, też pod forum które rozpadło się po 1 miesiącu a nawet szybciej.

 

I teraz domeny się marnują macie może jakieś pomysły co postawić na nich . Słyszałem kiedyś, że do WordPress-a była jakaś wtyczka co zasysała informacje czy coś nazwa wtyczki miałą coś z SEO. Pod domeną procesy-graficzne chciałem forum zrobić, ale for o tematyce graficznej jest pełno, ciężko było by się przebić .

Co można zrobić z takimi domenami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób to, co robi Sponsi - oddaj osobie z pomysłem, żeby SEO buraki jej nie przechwyciły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób to, co robi Sponsi - oddaj osobie z pomysłem, żeby SEO buraki jej nie przechwyciły :)

 

Oddać im na zasadzie cesji czy np. On ma pomysł daje mi ns-y i mu przekierowywuję . A wql ocb z tymi Seo Burakami ;D ?

 

Ja też mam do oddania/ zagospodarowania te 2. A tej w logout to bym się z chęcią pozbył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdy tylko zmienisz dns'y, to osoba, która buduje swoje "coś" na Twojej domenie nie ma pewności, czy pewnego pięknego dnia, gdy serwis się rozwinie, Ty nie stwierdzisz "hmm, a może jednak sprzedam komuś tę domenę?".

Najprościej przekazać ją w formie cesji.

 

SEO buraki to oczywiście nie jest fachowy termin. Miałem namyśli firmy, które rejestrują domeny zaraz po tym, jak pierwotny abonent zapomni jej opłacić (lub po prostu domena go nie interesuje i nie płaci za jej przedłużenie).

Zaraz po ponownej rejestracji stawiają tam strony typu: http://cxz.com/

Jak widzisz nie jest to żadna wartościowa dla użytkownika treść, natomiast firmie umożliwia zarabianie na swoich/obcych reklamach plus ewentualnej późniejszej odsprzedaży domeny zainteresowanej osobie/pierwotnemu właścicielowi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem czy zakładać nowy temat czy poprostu tu napisać że oddam domeny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cieszę się, że mój pomysł się spodobał.

 

Zachęcam gorąco do oddawania domen za darmo ludziom, którzy mają pomysły i wykorzystają je dla siebie - zachęcam też do prośby o publiczną deklarację o nie sprzedawaniu w jakimś tam czasie (chrzanić formalne papierki, ważna publiczna deklaracja i reputacja nicka internetowego - niech żyje wolny świat : ).

Lada chwila transfer webs8.net, a zanosi się na jeszcze jedną, całkiem fajną z mojej pseudo kolekcji ; )

 

EDIT:

 

Napisz nowy temat : ) możesz napisać podobnie, jak ja, hehe.. dla idei "by SEO-gnojki nie przechwyciły" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślę żeby napisać i poprosić szanowną obsługę o podklejenie . Zawsze jakiś tam + i każdy mógłby dopisywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×