Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hunter678

Iswift.pl czy Ionic.pl - który lepszy?

Polecane posty

Ionic powinien być lepszy, chociaż trudno dokładnie powiedzieć, nie ma wiele informacji na temat Iswift.

 

Żadnej awarii nie da się przewidzieć, Ionic ma fizyczny dostęp do własnych serwerów i więc ma pewnie możliwość szybszej naprawy.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IONIC ma dostęp do własnych serwerów i własnej serwerowni :)

Z ionic korzystam (vps i hosting współdzielony) i mogę z czystym sumieniem polecić.

Natomiast konto, o które pytasz znajduje się w niemieckiej serwerowni.

Fakt faktem tam też mam konto i uptime nie spada poniżej 99,9%

Na temat ionic masz masę opinii tu, na forum. Paweł (właściciel) często tu obecny i zawsze chętnie pomoże.

Support szybko reaguje (chociaż zbyt często z niego nie korzystam).

 

Co do iswift - nie mam opinii - nie miałem przyjemności z nimi współpracować lub korzystać ze strony, która u nich stoi.

 

A swoją link z Twojej stopki nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

link z mojej stopki nie działa, bo jest na hostingu który wiecznie nie działa - 2ap.pl nie polecam nikomu. Wieczne awarie, a admin z niczym sobie nie radzi dlatego chcę w końcu wykupić. Testowałam ionic w listopadzie, ale nie chcieli mi w niczym pomóc także support mają nienajlepszy i podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A zapłaciłaś za hosting, czy 'to-w-czym-mieli-pomóc'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemną obsługą lub brakiem chęci pomocy.

Chyba, że prosiłaś o to, żeby ktoś skonfigurował Ci wyświetlanie artykułów w joomli :D

W takim razie zerknij jeszcze na: http://glowanet.pl/hosting.html

Pakiet mini powinien w zupełności spełnić Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę pozostać przy tych 2-óch ofertach. Glowanet ma za mało baz. Spróbuję chyba zarejestrować się na obu hostingach i przetestuję moje strony. Co do obsługi nie napisałam, że byli niemili ale też nie za bardzo chcieli pomóc. Miałam problem z kodowaniem strony. Na poprzednim hostingu było ok, na ionic.pl pojawiły się krzaki i niestety nie chcieli mi pomóc ich "odkrzaczyć" a była to wina serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie i bez limitu baz danych powinna Ci również podpasować oferta jupe.pl - marka Hekko, więc nie powinnaś narzekać, chociaż sam nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta ciekawa, ale nie wiem na ile to jest warte... Chyba lepiej brać sprawdzone marki.Czy to źle, że serwery ionica z tego konta, które chciałabym zakupić mają w Niemczech? I czy można sprawdzić na czym jest postawiony iswift? Że tak zapytam, po co Hekko tworzy sobie nowy podhosting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie konto testowe, to się przekonasz.

Hekko istnieje już trochę na rynku. Po co tworzyć kolejną markę? Żeby odseparować droższe serwery zlokalizowane w Polsce od serwerów w Niemczech, które są po prostu tańsze.

Iswift stoi w Hetznerze (a przynajmniej serwer, na którym jest strona główna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zdecyduję jednak na jupe.pl 18 zł na rok to niedużo. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, ale najpierw zamówię konto testowe. Jednak zrobię to jutro bo dziś mi się już nie chce. I dam potem znać. Dziękuję za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim hostingu było ok, na ionic.pl pojawiły się krzaki i niestety nie chcieli mi pomóc ich "odkrzaczyć" a była to wina serwera.

To wcale nie oznacza, że jest to wina nowego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się - to nigdy nie jest wina serwera, to zawsze jest wina osoby, która nie porównała, czy importując bazę zachowała tę samą stronę kodową co przy eksporcie. Także support hosta nie jest od załatwiania takich spraw. Jeśli jakiś miły koleś z supportu przy czymś takim klientowi pomaga, to wyłącznie dlatego, że ma akurat dobry dzień i nic lepszego do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałam ionic w listopadzie, ale nie chcieli mi w niczym pomóc także support mają nienajlepszy i podejście do klienta.

Mailowałem z tobą 2 dni

 

"Na poprzednim hostingu było ok, na ionic.pl pojawiły się krzaki i niestety nie chcieli mi pomóc ich "odkrzaczyć" a była to wina serwera."

 

Nie prawda podawałaś linki do innych hostingów na których także Twój "magiczny" skrypt się krzaczył (mam nawet screeny :D ).

Opisywałaś, krzyczałaś na forum baaardzo dobrze pamiętam - p.s. szukasz jakości (najlepiej za darmo) a przeglądasz u nas konto z obniżoną jakością i supportem ? :) (exp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo Najdek, ale na żadnym forum mnie nie było i nie krzyczałam także nie kłam dobrze? Pisałam tylko maile do supportu, a nie na żadnym forum. Coś Ci się pomyliło, a linki dawałam Ci z hostingu na którym byłam. Przeglądam konta takie, na jakie mnie stać. Znów jak zwykle odzywa się Twój sarkazm. Ja też mam jeszcze maile, które pisałam do ionic i zapewniam, że w żadnym nie krzyczę. Także i tutaj kłamiesz po raz kolejny. Mogę je udostępnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo Najdek, ale na żadnym forum mnie nie było i nie krzyczałam także nie kłam dobrze? Pisałam tylko maile do supportu, a nie na żadnym forum. Coś Ci się pomyliło, a linki dawałam Ci z hostingu na którym byłam. Przeglądam konta takie, na jakie mnie stać. Znów jak zwykle odzywa się Twój sarkazm.

 

Mijasz się z prawdą i tyle - błąd nei wynikał z konfiguracji serwera i mogę to udowodnić przestań wypisywać bzdury.

U nas konta nie kupuj bo ionic jest złe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty przestań kłamać. U was konta nie wezmę na pewno z Twoim lekceważącym podejściem do klienta i kłamstwami, jakie na mój temat wypisujesz także po co się odzywasz w moim temacie? Nie czytałeś co wczoraj napisałam? Wybrałam jupe.pl więc przestań sobie nabijać posty pisząc bzdury na mój temat, że krzyczałam na jakimś forum jak to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie kłamię, aby uciąć Twoje bezpodstawne oszczerstwa na temat naszego hostingu poniżej błąd jaki u nas otrzymywałaś - ups okazało się kto mówi prawdę .. .

 

 

CRITICAL_ERROR:

Line 345 /home/kxxx1/domains/kxxx.ionic.pl/public_html/class2.php

 

Error reported as: [3]: Core settings saved - backup made active. CRITICAL_ERROR:

Line 347 /home/kxxx1/domains/kxxx.ionic.pl/public_html/class2.php

 

Error reported as: [4]: No core backup found. Check that your database has valid content. If not, please run the Reset_Core utility to rebuild your core settings.

After rebuilding your core please save a backup from the admin/sql screen.

 

 

Pierwszy wynik na stronie supportu e107 mówi o nieprawidłowej konfiguracji po przenosinach :D

 

Nie obrażaj mnie - wiem, że ciężko jest znieść, jak ktoś udowadnia takie rzeczy ale pamiętaj, że za oszczerstwa w internecie również można zostać pociągniętym do odpowiedzialności.

p.s. jak widać nie są to "krzaki" o których pisałaś powyżej.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wwynikiem błędów mogę się zgodzić, że były różne. A kto tu pisze oszczerstwa? Ty, pisząc że krzyczałam na jakimś rzekomym forum - to podaj linka, ale takowego nie ma więc lepiej Ty uważaj co piszesz żebym ja Cię nie pociągnęła do odpowiedzialności. Nie zamierzam z Tobą dalej dyskutować bo to bez sensu. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dodatkowo polecę Ci przemyśleć stosowanie e107. Ja sie z tym ku**stwem nawalczyłem, bo klient takie miał i nie pozwolił na zmianę CMSa (bo lubi, bo się przyzwyczaił... wg. mnie zwyczajnie bo głupi...). Po pierwsze tylu dziur i głupich błędów developerskich w innych systemach, które użytkowałem nie spotkałem, łatwość użytkowania wcale nie jest taka fajna, brak naprawdę sensownych wtyczek... Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania, ja nie miałam nigdy większych problemów z tym cmsem i bardzo sobie go chwalę, gdyż użytkuję go już 4 rok. Wtyczki są i to bardzo ciekawe, tak samo użytkowanie jest proste - kwestia gustu. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×