Skocz do zawartości
hicky

Karta graficzna i WIN 7 UT

Polecane posty

Siemka,

Mam taki problem. Znajomy chciał żeby mu zmienić z visty na Win 7 Ulti..... Zmieniłem ładnie pięknie lecz stery od karty graficznej niby się instalują a tak naprawdę Gra taka jak CS się tnie i Mu online . Nie jest to wina Neta . Bo u mnie na pakiecie 6 netii a jego kompie . tez sie tnie .. Sterowników nie mogłem wyczaić do tej karty graf. na płycie są tylko do visty .

 

Karta : Nivdia Geforce 9600 GSO 512 .

Jak by ktoś wiedział jak rozwiązać ten problem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co je instalowałeś?

Win 7 ich nie wykrył?

Nie napisałeś też czy x86 czy x64.

Tu masz wersję dla 32-bitowego systemu: http://www.nvidia.pl...-driver-pl.html

 

x86 - 32 bity... Te sterowniki też próbowałem, nie dają rady . 7 automatycznie ich nie wykrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że to 8600?

Co masz w menedżerze urządzeń? Jaką kartę, czy są jakieś wykrzykniki, znaki zapytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że to 8600?

Co masz w menedżerze urządzeń? Jaką kartę, czy są jakieś wykrzykniki, znaki zapytania?

 

 

W menadżerze nie ma żadnych wykrzykników nic . Normalnie tak jakby pomyślnie zainstalowało .

Behemoth nie 8600 tylko 9600 ;]

Widzi kartę graficzną Nvidia Geforce 9600 GSO 512 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A na Viście się nie cięło, nie?

Bo jakkolwiek ta karta to szit, to w sumie nie aż taki znowu totalny szit... hmmmmmm

ja jednak myślę, że to sterowniki, tylko czy do karty, czy do płyty, czy cuś, to już musiałbym sam poklikać, na odległość cięzko odgadnąć, też trzeba zauważyć zachowanie Windowsa - aero luz działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na vista normalnie działało na fabrycznych sterach z płyty producenta.. Aero działą .. Tną się takie gierki jak MU online \ Kanter-Strejk . Zdziwiła mnie jedna rzecz... Po zainstalowaniu "siódemki" żadnych innych sterów oprócz grafiki nie trzeba było wrzucać . Dziś będę szedł do znajomego i dalej kombinował . A Visty już nie wgramy bo "The Bill" wyrzucił płytę a sticker z obudowy zdrapał bo nie wiedział że to do czegoś potrzebne ;(

Dziś będę patrzył czy karta nie jest dupnięta, ponieważ stało mu się to już wcześniej dlatego chciał zmienić z Visty na "siódemkę"

// Wyłączyli mu z nienacka prąd i od tamtej pory czyli jakieś 2 dni . Zaczeło mu ciąć ;| I podejrzewam że może karta uwalona . Lecz wątpie . Nic się nie grzeje ani nic... Kondesatory na płycie gł jak i karcie graficznej OK . Dysk przewalony Pod kątem Bad sectorów // Dziś jak będzie trzeba Win XP wgramy . I zobaczymy ...

 

/edit

Ew. spróbuję wgrać stery stad http://downloads.guru3d.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A działają gry inne?

Może to przez Steama czy coś... coś z netem, heh

Tnie, że czuć, że to graficzne czucie, czy jest megapłynnie, ale coś innego tnie? Umiesz tak analitycznie obserwować to zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×