Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xziomx

[DEDYK] Server4you.net - hmm ?

Polecane posty

Witam,

 

Zastanawiam się nad kupnem tego serwera => http://server4you.net/root-server/server-details.php?products=3

 

I mam parę pytań:

 

~ czy umowa jest na cały rok ?

~ czy będzie dobrze wczytywało moje strony z Polski - chodzi o szybkość wczytywania stron przez Polskich odbiorców

~ jak z wydajnością i przepustowością ?

 

Pozdrawiam,

xziomx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długość trwania umowy jest określona na podanej przez Ciebie stronie na samym dole. ;) (1 miesiąc, jednak doczytaj w regulaminie jaki jest czas wypowiedzenia umowy)

Strony z Polski zdecydowanie będzie dobrze wczytywało.

A co do wydajności czy przepustowości to w tej cenie to na pewno jedna z najciekawszych ofert. Jednak należy pamiętać, że mimo wszystko jest to oferta budżetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te 49 euro to jedyna opłata za ten serwer? Bo coś mi się wierzyć nie chce, że tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te 49 euro to jedyna opłata za ten serwer? Bo coś mi się wierzyć nie chce, że tak tanio.

 

Tak .

Setup jest a free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytał bym dokładnie umowę lecz moje języki obce kuleją. A jak z płatnościami ? PAYPAL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarze to z tej serwerowi tudzież pośrednika korzysta polska firma serwerydlaciebie.pl Zobacz sobie ich ofertę, chodzi mi o parametry serwerów jest taka sama. Korzystałem kiedyś z usług właśnie server4you.net właściwie to przez polskiego pośrednika no i raczej było zawsze ok bez żadnych problemów... A właśnie serwer był katowany na torrentach i to ostro, nie było żadnych skarg także myślę że mogę polecić....

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłem tam serwer 13.01, niestety mają teraz taki natłok że na serwer dalej czekam i nie wiem kiedy będzie, dostaje ciągłe informacje że "serwer będzie na dniach". Co do samej oferty, teraz cenę podnieśli wraz z ilością pamięci ram i wielkością dysków. Płatność może się odbywać za pomocą niemieckiego banku lub Paypal, gdy oni już mają serwer u siebie, wtedy Ty płacisz im i go dostajesz. Pamiętaj też że do tej ceny musisz doliczyć VAT, nie pamiętam dokładnie czy to jest 17 czy 19 % w niemczech.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłem tam serwer 13.01, niestety mają teraz taki natłok że na serwer dalej czekam i nie wiem kiedy będzie, dostaje ciągłe informacje że "serwer będzie na dniach". Co do samej oferty, teraz cenę podnieśli wraz z ilością pamięci ram i wielkością dysków. Płatność może się odbywać za pomocą niemieckiego banku lub Paypal, gdy oni już mają serwer u siebie, wtedy Ty płacisz im i go dostajesz. Pamiętaj też że do tej ceny musisz doliczyć VAT, nie pamiętam dokładnie czy to jest 17 czy 19 % w niemczech.

Pozdrawiam

 

Ja też czekam i to od 17.01 na ECO-server GIANT z 80 GB SSD. Dzisiaj dostałem info, że raczej długo ich nie będzie.

 

Jak ktoś ma firmę z VAT-EU to nie płaci 19%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×