Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzys20

3 domeny + darmowy serwer na maila

Polecane posty

Witam potrzebuje kupić 3 domeny o tej samej nazwie tylko z trzema końcówkami .pl .com .com.pl tylko z gratisowym hostingiem na maila, bo będę zakładał sklep na redcart.pl dlatego nie potrzebuje dużego serwera bo ten sklep oni instalują na swoich serwerach ale nie będę kupował dodatkowego serwera żeby obsługiwał mi pocztę dlatego wolę dostać jakiś gratisowy do tego zakupu 3 domen.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu pytanie? :(

Jeśli chcesz dostać gratisowego maila do domeny, to za jej przedłużenie będziesz odpowiednio płacił.

Nie lepiej kupić te 3 domeny w glowanet.pl / masternet.pl a do tego kupić najtańszy pakiet np. w jupe.pl (marka hekko) lub glowanet.pl ?

Pozornie wydasz kilkanaście złotych więcej, ale odczujesz zdecydowaną różnicę w zawartości Twojego portfela po roku, gdy przyjdzie czas przedłużeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No o tym nie pomyślałem ale jak mam się tak bawić to chyba lepiej wykupić już domeny i serwer u jednego, wydaje mi się to bardziej wygodne jeden panel do konfiguracji, a jak będzie parę groszy drożej to przeżyje,dlatego może podpowiecie gdzie założyć taki komplet.

 

Jeszcze jedno na tym serwerze też chcę przechowywać zdjęcia które będę wystawiał na allegro.

 

Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Polecam głowanet.pl zarówno w Polsce jak i w Holandii. Możesz spróbować napisać ticket to Adam zrobi Tobie specjalny jak masz jakieś wymagania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze domeny i ich odnowienie znajdziesz na glowanet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×