Skocz do zawartości
nvu

Problem z prestą. Szukam mastera

Polecane posty

Grupa właśnie chodzi o to, że przerobiliśmy PDF'a na XML'a ale sęk w tym jest że największy zbiór hurtowni tj. hurtopon.pl swoje oferty przedstawiają firmy, i w zime było tak że zabrakło opon i ceny poszły do góry a co się z tym wiąże sprzedawalibyśmy na minusie.

 

Ale tak naprawdę głównym problemem jest, że cennik owej hurtowni jest "dziwny" tzn odejmujemy -20 % od cen cennikowych a np na jednej oponie za 200 zł jest 20 zł przebitki a na innej 70 zł. Jasne, na każdego producenta są różne rabaty, też to zmieniliśmy, jednak nadal np kleber 175/65/15 kosztuje 230 zł my sprzedajemy po 250 zł a kleber 175/65/14 kosztuje 200 zł a my sprzedajemy za 300 zł. Mimo że taki sam rabat ustawililiśmy na producenta. Krótko mówiąc, owa "jedna z największych" hurtownia, ma strasznie dziwny cennik. W wulkanizacji nie ma tego problemu, bo jak klient pyta to sprawdzamy i podajemy aktualną cenę, ale ręcznie aktualizować 8 tyś produktów mi się nie uśmiecha.

 

Do waszego sklepu, nic nie mam ładnie wygląda itp.. Chciałem kupić po prostu samą licencję taniej a reszte zrobić sobie sam OT, tyle. Chcieliśmy zobaczyć jak to będzie z tym w praktyce, no i zobaczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cennikami to kwestia rozwiązania programowego. Tylko nie pisz, że się nie da, bo robiłem takie rzeczy. Bez problemu dało się aktualizować ceny opon i to w dodatku kilkunastu tysięcy produktów.

No ale.. cały sklep był rozwiązaniem autorskim, pisanym od zera. W dodatku system magazynowy połączony z oddziałami rozsianymi po całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×