Skocz do zawartości
Wojo

[wirtualny] Host kilkanaście stron

Polecane posty

Witam,

Szukam wirtualnego hosta pod kilkadziesiąt stron (może więcej w przyszłości). Chciałbym aby nie było limitu na mysql, konta ftp, nieograniczona liczba domen.

 

Miejsce: myślę że: 10GB minimum.

 

Całkiem nieźle warunki spełnia:

http://www.webhost.pl/hosting pakiet GROSSO, ale może jest coś lepszego niż 10GB miejsca/2400GB transferu.

 

Podpinając się do tematu, w jakiej firmie najlepiej zakładać domeny? Ważne jest cena za zakup domeny oraz cena za przedłużenia. Dotychczas miałem az.pl ale 1zł za domenę a później 99zł netto. Nie jest chyba promocyjną stawką.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domeny posiadam wyłącznie w ovh.pl . Tanio ma też Adam, ciut drożej masternet.pl , tyle że maja juz tu wyrobiną bardzo dobrą opinię.

 

w sumie to napisz do Adama (glowanet.pl) może skombinuje ci jakis ciekawy pakiet w dobrej cenie - wtedy będziesz miał i domeny i hosting w jednej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300-400zł/rok

 

weż sobie hosting w twojhost.pl za 220 rocznie ,a nie bedziesz żałował . Ja mam tam konto 3 lata , i jedyna rzecz na jaką narzekałem i narzekam to jest brak kontaktu ,bo na odpowiedź czeka się bardzo długo . Ja mam obecnie pakiet 10 Gb i nielimitowany transfer , i co najwazniejsze pozwalają bardzo duzo tego transferu wykorzystać . Na tym koncie mam ponad 25 stron i jeszcze więcej baz , wszystkie strony generują ruch ponad 7000 (prawie 8000 ) (min 20 000 wyświetleń ) osób/dziennie , i nikt nic mi nie blokuje .

Był taki okres ,że przez ponad 20 dni ten hosting strasznie mulił , i chciałem się przenieśc to jak podawałem swoje strony to nikt nawet nie chciał o VPS-ie rozmawiać tylko każdy proponował dedyka . . . ,a tutaj te strony utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×