Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chudy

[wirtualny] tani i solidny

Polecane posty

Witajcie,

 

 

Potrzebuję małego serwera wirtualnego, jeżeli się da to z domeną w pakiecie. Wymagane miejsce to minimum 1gb, transfer przynajmniej 10gb. Najlepiej jak najtaniej.

 

 

Na razie mam na oku oferte Mzone (w promocji aktualnie 30zl/rok) oraz domene w masternet (domena .pl za 12zl/rok). Jednak w Mzone jest az 30gb transferu, który nie jest mi potrzebny.

 

 

Lokalizacja: obojętnie, byle w europie i firma z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mzone jak najbardziej mogę polecić (no ale chcesz coś mniejszego), co do masternet sam tam trzymam domeny, nie ma żadnych problemów.

A teraz już tak konkretnie co do tematu. Ogólnie pod takie niewielkie wymagania wystarczy Ci praktycznie wszystko. Możesz sobie zobaczyć np. unixstrom, tańszą alternatywą będzie głowanet. Te dwa eksploatuję w głównej mierze i jestem bardzo zadowolony. Głowanet byłby Ci bardziej na rękę, bo w sumie możesz sobie od razu wziąć domenę za niewielkie pieniądze. Jeżeli masz większy budżet to zawsze coś jeszcze można zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

 

Potrzebuję małego serwera wirtualnego, jeżeli się da to z domeną w pakiecie. Wymagane miejsce to minimum 1gb, transfer przynajmniej 10gb. Najlepiej jak najtaniej.

 

 

Na razie mam na oku oferte Mzone (w promocji aktualnie 30zl/rok) oraz domene w masternet (domena .pl za 12zl/rok). Jednak w Mzone jest az 30gb transferu, który nie jest mi potrzebny.

 

 

Lokalizacja: obojętnie, byle w europie i firma z Polski

 

Zerknij do naszej oferty http://freecast.pl/serwery-www.html

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Nie potrzebuję 30GB" - błędne myślenie. Nie płacisz tylko i wyłącznie za transfer. Temat stary, jak świat... jest dobrze, to po co kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×