Skocz do zawartości
Seban

[kupie] Skrypty php wszelkiego rodzaju

Polecane posty

Witam,

 

Szukam skryptów w php do sprzedania :) Proponujcie mi tylko te które nalezą do was. Prosiłbym za każdym razem link do dema + cenę.

 

Także, jeżeli ktoś z was jest grafikiem, programistą to też niech na pisze podając portoflio + cennik.

 

 

z góry dziękuje.

 

Seban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up:masz w podane w temacie jakich skryptów poszukuje autor pierwszego postu - "wszelkiego rodzaju"

Chociaż nie bardzo rozumiem celowość tak ogólnych poszukiwań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem programistą i prowadzę strony internetowe. Szukam wiec wszelkiego rodzaju skryptów które mógłbym użyć i zaoszczędzić czas. Najbardziej interesują mnie gry przez przeglądarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Please complete a survey to unlock this page. Sorry for inconvenience. Nie da się dostać do strony :)

 

JS Off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no.. prosze o pisanie jak macie jakieś ciekawe skrypty po polsku na sprzedaz a nie odsylacie mnie na 150 róznych stron.

 

Szukam przede wszystkim silnikow gier przez przeglądarkę.

 

Jak nie jesteście właściecielem skrypty, to nie piscie.

 

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piszesz niejasno, nie wiadomo o co chodzi, do tego z bykami.

To nie jest webhelp, trzeba bardziej profesjonalnie napisać na temat danej kwestii, a nie rzucać krótkie hasła.

Przy grach online, jeśli nie chodzi o zagraniczne masówki, to pewnie chodzi o jakieś indywidualne prace, ale podejrzewam, że nawet, jeśli ktoś tu tworzy gry online, to na zamówienie z prawem wyłączności i bez prawa odsprzedaży.

 

Jeśli chcesz zamówić skrypt do napisania, to dokładnie opisz o co chodzi i podaj cenę, jaką możesz zapłacić.

Jeśli chcesz hurtem kupić 200 skryptów gier online, jak to bywa w serwisach typu gry.pl, to szukaj tego w Sieci, raczej po angielsku.

 

Mam obawy, czy jesteś programistą.

Wydaje mi się, że szukasz jakiegoś pack-u tanich minigierek, skryptu półpirackiego na poziomie alledrogo.

Wyprowadź mnie z błędu i napisz dokładnie co chcesz osiągnąć, czy coś zamówić, czy jednak szukasz w pakiecie gierek online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, a może chodzi o znalezienie początkujących w "branży", młodych ludzi, którzy swoje (wbrew pozorom często niemałe) umiejętności sprzedają za grosze. Widywałem już cwaniaków, którzy polowali na takie okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co później z tymi skryptami będziesz robił? Sprzedawał? To będziesz musiał kupić prawa do odsprzedaży skryptu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej interesują mnie gry przez przeglądarkę

Wątpie by ktoś pisał dla hobby takie skrypty bo to jednak nie mała praca dry.gif. Prędzej indywidualne zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo pozbierać skrypty za grosze i opychać za smsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×