Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pitu

Alternatywa dla Power X4 z Server4You

Polecane posty

Witam

 

Czy zna ktoś firmę, w której dostanę serwer w podobnej cenie i podobnej specyfikacji do serwera Power X4 z oferty S4Y:

https://order.server4you.de/pages/dedicated/index.php

Parametry mogą być trochę gorsze.

 

Czyli cena do 200zł, najlepiej bez opłaty instalacyjnej.

 

Na serwer u nich czekam 2 tygodnie i niestety nie mogę się doczekać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odświeżenie.

 

Nikt nie może nic zaproponować? BOK z S4Y nic nie wie, rozmawiałem dzisiaj na czacie i pracownik nie może podać mi nawet przybliżonej daty uruchomienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, lecz mają opłatę instalacyjną.

 

Widzę, że Webtropia ma zniesioną znów opłatę instalacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ma jeden plus - polska f-rę i pomoc techniczną (jeśli w ogóle pomocą można to nazwać). Lepiej raz się zasadzie na maszynie niż skakać z kwiatka na kwiatek. Bo przenosiny to tez koszty właśnie się przenoszę wiec wiem.

 

Czy s4U nie ma polskiego oddziału? Nie wiedziałem ze niemcy dają taką maszynę za 49 Euro - Albo blefują albo tam musi być masakrycznie dobra infrastruktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy s4U nie ma polskiego oddziału? Nie wiedziałem ze niemcy dają taką maszynę za 49 Euro - Albo blefują albo tam musi być masakrycznie dobra infrastruktura.

 

jest, serwerydlaciebie.pl z tym, że oczywiście drożej wychodzi przez pośrednika. ostatnio kupiłem tam usługę i nie było żadnych problemów z postawieniem. bok też w miarę odpisuje, choć przyznam, że specjalnie też z ich pomocy nie korzystam.

 

 

 

 

wracając do OVH to sprawdź kimsufi. płacąc z góry na rok nie ma opłaty za instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w ofercie Serwerydlaciebie.pl serwera o parametrach serwera Power X4 z S4Y. Z drugiej strony z tego ci ciągle pisze BOK S4Y nie mają sprzętu na uruchomienie serwerów więc za pewne serwerydlaciebie nie zaproponują mi maszyny od ręki.

 

Napiszę jeszcze do niech.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w ofercie Serwerydlaciebie.pl serwera o parametrach serwera Power X4 z S4Y. Z drugiej strony z tego ci ciągle pisze BOK S4Y nie mają sprzętu na uruchomienie serwerów więc za pewne serwerydlaciebie nie zaproponują mi maszyny od ręki.

 

Napiszę jeszcze do niech.

 

Pozdrawiam

 

Z pewnością inaczej to wygląda w przypadku SDC, niż Ciebie jako pojedynczego klienta. Więc bardzo możliwe, że im uda się to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sdc = server4you = dno

 

To zależy jaki masz u nich support.

Akurat server4you i całe plusserver przy wyższym SLA na support dużo lepiej wypada, aniżeli hetzner, ovh czy webtropia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×