Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasz Fiedoruk

Zasadność reputacji w dziale "Opinie o firmach hostingowych"

Reputacja w:  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy reputacja powinna być liczona w dziale "Opinie o firmach hostingowych"



Polecane posty

Gość Kamikadze

Raczej nie bo właścieli firm może kusić za dobre opinię dawanie plusów a za złe minusy ;) Zresztą "przyjaciele" i klienci hostingów też mogą za złe opinie dawać po minusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Czy reputacja powinna być liczona w dziale "Opinie o firmach hostingowych"?

 

Jak sądzicie?

 

Dziwne masz podejście do tego..

30 regulaminów, w jednych działach można w drugich nie.

Cuda na kiju się tu dzieją ;)

 

Moim zdaniem plusy powinno się dawać za wypowiedź która pomogła jakiemuś użytkownikowi - wyjaśnienia, pomoc, rozwiązanie problemu lub jakaś wyczerpująca odpowiedź na pytanie.

Minusy się powinno dawać za pisanie totalnych głupot, posty niezwiązane z tematem, obrażanie innych użytkowników itp

 

Moim zdaniem najlepiej zrobić taki podział za co wolno za co nie i nic nie blokować..

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie, nie powinna być.

 

Tak jak Kopaczka napisał, plusy powinny być dawane osobom któe pomogły autorowi tematu. I tylko autor powinien je przyznawać.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jeszcze trochę i będzie tyle tych wytycznych regulaminu, że nie spamiętam co w ogóle wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pragnę tylko złożyć moderatorom wyrazy współczucia, jeżeli oni mają to wszystko ogarniać. Może zatrudnicie na staż studentów prawa? Może oni to jakoś ogarną...

Czy kierujesz się sercem czy rozumem, daj sobie sobie spokój.

rozum.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja powtórzę: nic z tego nie rozumiem i nie mam zamiaru rozumieć. Będę totalnie olewał te całe regulaminy i robił swoje. Jeśli się okaże, że robię coś źle i dostanę bana - po prostu trudno. Nic nie ogarniam z tych dywagacji - a tu można, a tam nie, a tu taka waga, a tam waga wpływa na to, ale tam nie, a taka waga tego usera wpływa gdzieś tam albo i inaczej tam gdzieś.

 

CHORE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla usera jest to wbrew pozorom bardzo prosty system.

 

Postawcie się w sytuacji, wchodzicie na forum czytacie dany temat (załóżmy że działamy logicznie i znamy wartość danej wypowiedzi) i klikamy +/-.

 

W działach gdzie nie będzie reputacji po prostu się nie kliknie.

 

Wagi itd. to też informacja z punktu widzenia usera nieistotna bo to jakby google przed wstukaniem szukaj informowało klientów o algorytmie wyszukiwania.

 

Podaliśmy tę informację tylko na życzenie, dla tych dociekliwych którzy chcieli zagłębić się w ten system.

 

Teraz po prostu zbieramy od Was / społeczności feedback na temat wprowadzanych zmian. Jak machina ruszy będzie po prostu działać a rola usera sprowadzi się do kliknięcie +/-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla usera jest to wbrew pozorom bardzo prosty system.

ale te plusy i minusy, to już jakaś wariacja się robi. Dla mnie to było po prostu fajne forum, czasami się komuś kliknęło plusa. A teraz chcecie robić jakiś wyścig szczurów i my mamy się niby o tą reputację zabijać czy co, cukierki będą? Kiedyś jak ktoś miał 25 to był w czołówce (jeszcze w starej szacie graficznej), teraz jak się za jakiś czas wejdzie na profil to będzie: reputacja: 12 * 1024, jak na tych wszystkich śmietnikach, typu forumowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... czasami się komuś kliknęło plusa.

To właśnie ta dotychczasowa reputacja się nie sprawdzała. I to nie mój wymysł tylko po prostu stwierdzenie faktów po analizie tych + (komu i za co). Teraz po prostu to unormowaliśmy i dorzucamy bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Czemu nie może być tak jak ja i Mzone chcemy?

Wydaje mi się, że nie jest to głupi pomysł.

Robicie cuda na kiju i tylko użytkowników forum wkurzacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie może być tak jak ja i Mzone chcemy?

Wydaje mi się, że nie jest to głupi pomysł.

Robicie cuda na kiju i tylko użytkowników forum wkurzacie ;)

 

Nie chce tu nikogo obrazac, ale w koncu przejeli GHT, wiec pewnie trzeba sie znizyc do ich poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×