Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bolek2

[Kupię] Mailing

Polecane posty

Gość Webb

Ja tak samo... ale po co zakładać następny temat?

 

Pisać admin@it-kn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Proponuję nawet do miliona mejli miesięcznie. Podpisuję umowy tylko z osobami które posiadają legalną działalność.

Szybki kontakt: Gadu-Gadu: 3360973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czyli około 1400 maili na godzinę wysyłasz? Oj to na pewno przychodzą jako spam więc bym odradzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tez z checia kupie mailingi. ;)

Z tym, ze nie mniejsze niz 30 000 odbiorcow.

Najlepiej powiazane z serialami (idealnie z pamietnikami wampirow) lub skierowane do nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na Twoim miejscu bym się zastanowił czy nie lepiej wykupić w jakieś "instytucji" specjalizującej się w takim przedsięwzięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Na Twoim miejscu bym się zastanowił czy nie lepiej wykupić w jakieś "instytucji" specjalizującej się w takim przedsięwzięciu...

 

Popieram z tą "instytucją" pomysł. Tylko co rozumiecie przez słowo "kupię mailing"? Wykupienie możliwości wysyłania dużej ilości mejli z danego serwera czy zakup bazy adresów e-mail? Usługa "mailingowa" bez podpisania umowy z usługodawcą jest nielegalna, takim legalnym usługodawcą jest np. o2 oni rozsyłają legalnie spam na swoje skrzynki http://reklama.o2.pl/

 

Czyli około 1400 maili na godzinę wysyłasz? Oj to na pewno przychodzą jako spam więc bym odradzał ;)

 

A co to za różnica czy wysyłam 1400/h czy 400/h nie ma zasady "im więcej wyślesz na dany okres czasu to tym bardziej trafi do SPAMu" Mailing to nic innego jak grzeczny odpowiednik słowa SPAMowanie. Ja udostępniam miejsce do wysyłania dużej ilości mejli pod warunkiem że ktoś prowadzi legalną działalność i cały zakup przebiega całkowicie na legalu a nie bazy danych adresów. Z resztą jak możecie na takim forum pisać o zakupie baz adresów? To już lepiej napisać wprost ogłoszenie w poście: "Szukam admina forum (czytaj frajera) co sprzeda mi adresy użytkowników swojego forum..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja udostępniam miejsce do wysyłania dużej ilości mejli pod warunkiem że ktoś prowadzi legalną działalność i cały zakup przebiega całkowicie na legalu a nie bazy danych adresów.

To po co sie udzielasz? Zacznij czytać prośby ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×