Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HyperHost

[dedykowany] Dedyk pod firmę hostingową

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję dobrej oferty z serwerem dedykowanym.

Na chwilę obecną nie chciałbym wydać więcej niż 500zł ( + opłaty instalacyjne, licencje różne ) na serwer.

 

Potrzebuję go pod firmę jak pisałem w temacie, więc najlepiej aby był ulokowany w Polsce ( Zagraniczne dc nie wchodzą w grę ).

 

Min. wymagania:

8 GB ram

min. 1500GB pojemności

Duża ilość transferu, na dobrym łączu ( fajnie by było, aby po przekroczeniu limitu, łącze nie było limitowane a poprostu naliczane dodatkowe koszty - w celu zapewnienia ciągłego łącza o tym samym pasmie )

 

Więc, jeśli możecie podawajcie oferty tutaj bądz na pw.

Dodam, iż chciałbym dokonać zakupu już dziś.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedtem szukałes dedyka za granicą w cenie 1500 zł m/c a teraz za 1/3 chcesz to samo w Polsce??

 

ionic.pl - tam spytaj, ale z takimi wymaganiami do budżetu będzie ciężko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiejszyłem budżet na start - za radą kogoś z forum, wybieram mniejszy serwer. Będzie potrzeba więcej, zwiększe lub dokupie drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

a ja z okazji nowego roku dostałem pakiet serwerów, które mogę sprzedać po naprawdę ciekawych cenach. Znajdę coś dla Ciebie w tym budżecie. Wejdź na www.sprintdatacenter.pl i poczytaj o naszym data center: lokalizacja w Polsce pełna redundancja i elastyczność usług. Na cennik nie patrz. Wczoraj dostałem limitowaną liczbę serwerów, które do końca marca moga pójść poniżej cennika. Na stronie na razie jeszcze o tym nie ma i nie wiem, czy wogóle zdążymy umieścić bo mamy ich tylko 30 a więc raptem 1 szafa... Zadzwoń to pogadamy o szczegółach 89 522 12 01

pozdrawiam

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o livenet.pl ?

 

Nie zawiodę się na nich - różne opinie słyszałem, ale podobno się teraz dużo zmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o livenet.pl ?

 

Nie zawiodę się na nich - różne opinie słyszałem, ale podobno się teraz dużo zmieniło ?

 

Ponoc jest diametralna roznica. Ludzie sobie coraz bardziej chwala i w dodatku pociagneli rurke do ATMAN, wiec i ping nizszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie zakupie pierwszy serwer w Livenet.pl

 

Potem się okażę gdzie reszte ( w niedalekich planach są jeszcze vps'y i serwery gier )

 

// Można zamknąć. ew. dodatkowe oferty nadal przeglądam, możliwe, że skorzystam później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×