Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hicky

Htc Google G1 padło po aktualizacji

Polecane posty

Witam,

Posiadam Google G1, jakieś 2 msc temu zaaktualizowałem sobie soft do najnowszej wersji tak z ciekawości.

I tydzień temu zaczął się sam z siebie sypać soft. Nie mogę wchodzić w sms-y. Ogółem wszystko co związane jest z GSM się zablokowało . W czerwcy mijają 2 lata, i mam jeszcze gwarancje , Lecz czytałem na jakimś forum, że gwarancja nie obejmuję napraw z tym że na własną rękę mieszałem coś z softem .

 

Próbowałem resetować telefon lecz dalej tak jak by się zablokowało wszystko co działa za pośrednictwem GSM . mad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgraj nowy soft, z full wipe itp.

 

Problem na 95% z oprogramowaniem. Jeśli się nie uda, to jest kilka sposobów na to, żeby gwarancja zadziałała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś uwaliłem swojego,przy ROOTowaniu ,w serwisie mi to naprawili w ramach gwarancji.

 

Co ciekawe ,przez ostatni miesiąc mój też strasznie muli , ale softu nie aktualizowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operator może nie przyjąć, ale mój kolega dzwonił kiedyś do firmy Samsung czy gwarancja obejmuje zmianę softu na własną rękę. Powiedzieli im że to nie ma żadnej różnicy czy jest soft oryginalny czy też wgrywany na własną rękę. Spróbuj jeszcze zrobić HR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×