Skocz do zawartości
Miłosz

Bramka SMS

Polecane posty

Krystian, a masz taniej ?

 

mam :)

 

4-5 groszy za eco sms. Zależy jak ruch do operatorów będzie rozłożony. Mówimy o masowych wysyłkach. Jeśli chodzi o Full sms, cena ustalana już indywidualnie, ale minimum 5 gr taniej niż smsapi.pl

 

W połowie stycznia dam oficjalną ofertę dla małych wysyłek. W tej chwili realizuje tylko duże wysyłki powyżej 500 tys sms jednorazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam :)

 

4-5 groszy za eco sms. Zależy jak ruch do operatorów będzie rozłożony. Mówimy o masowych wysyłkach. Jeśli chodzi o Full sms, cena ustalana już indywidualnie, ale minimum 5 gr taniej niż smsapi.pl

 

W połowie stycznia dam oficjalną ofertę dla małych wysyłek. W tej chwili realizuje tylko duże wysyłki powyżej 500 tys sms jednorazowo.

 

 

  • OVH - 35 gr/sms
  • smsapi.pl - 7 gr/eco-sms przy doładowaniu 30 zł (co daje ponad 400 sms-ów), ale cena może być i 5 gr - oferta jest dostępna i taniej niż w przypadku OVH
  • @Krystian - 4-5 gr/eco-sms przy wysyłce powyżej 500 tys sms jednorazowo, brak oferty dla małych wysyłek

Nie widzę by było drogo w smsapi.pl... przy doładowaniu 10 tys. zł czyli (200 tys sms) mamy już cenę jaką oferuje @Krystian przy wysyłce 500 tys sms.

@Krystian - gdzie będzie dostępna oferta dla małych wysyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A znacie jakieś tanie oferty firm z mail2sms?

 

Chodzi mi o to że ze strony jest wysyłany mail na skrypt (do operatora) a później ta wiadomość przychodzi na telefon przez sms.

 

Szukam czegoś w miarę szybkiego i nie będzie to do "masowej wysyłki". Sprawdzałem jakieś darmowe bramki ale smsy przychodziły po 7-10 h. Interesuje mnie usługa w której max w 3 minuty wysłany zostanie sms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś tanie oferty firm z mail2sms?

 

Chodzi mi o to że ze strony jest wysyłany mail na skrypt (do operatora) a później ta wiadomość przychodzi na telefon przez sms.

 

Szukam czegoś w miarę szybkiego i nie będzie to do "masowej wysyłki". Sprawdzałem jakieś darmowe bramki ale smsy przychodziły po 7-10 h. Interesuje mnie usługa w której max w 3 minuty wysłany zostanie sms :)

 

Tego typu usługę oferują operatorzy komórkowi za drobną opłatą - kiedyś używałem konta eranet i plusnet (bodajże tak to się w plusie nazywało) - ale obecnie nie wyobrażam sobie braku dostępu do kont pocztowych z poziomu tel. kom. (opcja mail2sms w takim przypadku odpada). cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obecnie nie wyobrażam sobie braku dostępu do kont pocztowych z poziomu tel. kom. (opcja mail2sms w takim przypadku odpada).

Nie sądzę by miało to służyć koledze powyżej do czytania emaili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by miało to służyć koledze powyżej do czytania emaili :)

 

zgadzam się - nie wiemy w jakim celu Kolega chciał takiej funkcjonalności używać, zwykle stosowało się mail2sms tylko informacyjnie np. że ktoś wysłał nam z formularza na jakiejś stronie e-mail - ale w dobie dużej dostępności do sieci, nie ma potrzeby używać 'pośrednika do powiadomień', ale wygodniej odbierać wiadomości e-mail bezpośrednio [czyli zamiast sms-a w telefonie, mamy e-mail w telefonie].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

zgadzam się - nie wiemy w jakim celu Kolega chciał takiej funkcjonalności używać, zwykle stosowało się mail2sms tylko informacyjnie np. że ktoś wysłał nam z formularza na jakiejś stronie e-mail - ale w dobie dużej dostępności do sieci, nie ma potrzeby używać 'pośrednika do powiadomień', ale wygodniej odbierać wiadomości e-mail bezpośrednio [czyli zamiast sms-a w telefonie, mamy e-mail w telefonie].

 

Mniej więcej do takich powiadomień potrzebuję. Po prostu mam skrypt i chciałem go wykorzystać i szukam taniego i dobrego operatora (wiem że trudno dobrać te dwie rzeczy :))

 

 

 

/// Telefon teraz ma człowiek prawie ciągle przy sobie. Dostęp do maila także ale już nie tak jak do SMSów. Nie każdy siedzi częściej przy komputerze na poczcie niż ma telefon przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale tu jest tylko do plusa i to tylko powiadomienia o poczcie. Ja potrzebuje coś takiego że ustawiam jakiś numer, wpisuje czy to w temacie czy w adresie ten numer i jak wejdę na stronę i kliknę (przykład) to wysyła się mail o XXX treści i dochodzi na serwer mail2sms i wysyła SMS np. do mnie z tą treścią która była w skrypcie wysyłki e-mail.

 

 

Coś jak to tylko to beznadziejnie działa (jak to darmówka): http://www.email2sms.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×