Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sVOICE.pl

Z: WHT przejmuje GameHostingTalk.pl

Polecane posty

Ale może najpierw oszuście powiesz, za co masz banicję na GHT ?

Rozumiem, że można mieć umysł zbrandzlowany od prowadzenia hostingu serwerów głosowych, nie posiadając licencji na sprzedaż, ale do tego stopnia, żeby zarzucać komuś brak wiedzy względem swojego wyrośniętego "ego" ?

 

Akurat sprzedaż VT 2.1 i cały ten temat jest każdemu bardzo znany, ale nie wiem czy zauważyłeś jako jedyny również sprzedaję LEGALNE serwery VT 3.0 co mimo wszystko trochę wyróżnia a po tak długim czasie sprzedaży VT 2.1 i braku zainteresowania tego "łamania prawa" przez FlagShip myślę ze sytuacja jest dość jasna, wnioskując po aktywności flagship w tym temacie można powiedzieć że zapis prawny w Polsce nie dotyczy, a zanim zaczniesz mówić o legalności przestań samemu używać vt 2.1 to porozmawiamy... A jeśli chodzi o GHT każdy wie że to forum nie ma żadnej wartości, firmy są faworyzowane jeśli chodzi o sprzedaż głosową, w serwerach gier nie macie takiego pola popisu bo jest ich zbyt dużo, natomiast głosówek są zaledwie 3 firmy które mają coś do powiedzenia i to nie jest kwestia mojego ego, lecz racze tych 20 aktywnych użytkowników ;]

 

Ale każdy normalny użytkownik i osoby prowadzące działalność mają swoje zdanie na temat tego forum, widać po statystykach i osobach które odpowiadają na posty i w jaki sposób :D a Ty kamaz powinieneś się leczyć, czas najwyższy, zero kultury, wywyższanie się z tłumy (bardzo nielicznego) swoimi głupkowatymi wypowiedziami i traktowaniem z góry innych użytkowników a tak na prawdę jesteś po prostu słaby, możliwe że to kwestia kompleksów które nie pozwalają Ci w życiu realnym powiedzieć to co byś chciał, pozostaje Ci GHT gdzie poziom pasuje do Twojego stylu wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×