Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sales

Serwer udostępnie pod coś ciekawego

Polecane posty

Udostępnie serwer pod ciekawe projekty. W przypadku pytań zapraszam na PW

 

Parametry serwera:

 

Amd Quad Core 4 x 2,3GHz

8 GB RAM

2 x 1000GB RAID1

Łącze nielimitowane

Lokalizacja Europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja Europa a konkretnie ?

 

Przepraszam lecz wydaje mi się że jest Pan mało konkretny by udzielić Panu odpowiedzi na dość proste pytanie. Wystarczy przeczytać opis ze zrozumieniem gdzie znajdzie Pan wpis jasno określający że więcej informacji udzielam na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku "ciekawych projektów" nie będzie różnicy stanowić czy jest to Francja, Holandia czy Niemcy. Ja na miejscu zainteresowanych bym się w to nie pchał, łatwo kogoś w ch... zróbić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie serwerem lecz oferta już nie aktualna. Kolejna maszyna będzie dostępna za dwa dni.

 

Jeżeli ktoś potrzebuje powierzchnię na pliki np witrynę ze zbiorami obrazów "iso" mogę udostępnić konta po 100GB lokalizacja Niemcy lub Holandia lub USA . Prosty panel dobre serwery. Jeżeli jesteś zainteresowany powierzchniami powyżej 1TB pisz na PW . Odpowiadam tylko na propozycje dokładnie sprecyzowane. Nie jestem zainteresowany stawianiem serwerów VPS tylko hosting lub całe dedyki. Proszę by dzieci nie składały ofert. Panom których język Polski znacznie odbiega od normy proszę o nie wypowiadanie się w temacie. Udostępnienie usługi oparte jest na bazie umowy - informacja dla zainteresowanych więc nie ma mowy o udostępnieniu czegoś na słowo.

 

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×