Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DawPi

Z: [opinie] IONIC.pl

Polecane posty

(a niektóre hostingi mają do tego inklinacje).

Również lubię pisać mądrze, ale nie stosuję słów, których znaczenia nie jestem pewny. Możesz wyjaśnić powód użycia słowa inklinacja w kontekście Twojej wypowiedzi? W sumie możesz na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również lubię pisać mądrze, ale nie stosuję słów, których znaczenia nie jestem pewny. Możesz wyjaśnić powód użycia słowa inklinacja w kontekście Twojej wypowiedzi? W sumie możesz na PW.

To ja tak sięgnę do swojej łaciny. Inclinatio czyli pochylenie, ale może być też w sensie skłonność, pociąg (w rozumieniu tendencji do robienia "czegoś"), swego rodzaju upodobanie

tłumacząc brzmiałoby to tak niektóre hostingi mają do tego skłonność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również lubię pisać mądrze, ale nie stosuję słów, których znaczenia nie jestem pewny. Możesz wyjaśnić powód użycia słowa inklinacja w kontekście Twojej wypowiedzi? W sumie możesz na PW.

wg. słownika kopalińskiego :

inklinacja skłonność, upodobanie; sympatia, pociąg do kogo;

ale wpisałeś inklinacja w google i przeczytałeś z wikipedii (bo to 1 wynik w google) że to pojęcie z fizyki kąt nachylenia, nachylenie. - załamać się można.

chodziło mi o skłonność, upodobanie.

szkoda, że obśmiewasz innych samemu rozumiejąc tak niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderator śpi czy co ? Mój off topic został natychmiast usunięty, a tu czytam przepychanki od kilku dni niezwiązane z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×