Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Caane

[wirtualny] hosting pod forum

Polecane posty

Witam,

 

poszukuję hostingu pod forum oparte na SMF, obecnie 15 tysięcy postów i 800 użytkowników. Średnio online (chociaż online to za dużo powiedziane bo liczone w ciągu 15 ostatnich minut) około 100. Forum aktualnie, dzięki uprzejmości przyjaciela, stało na słabszym VPS i pochłaniało około 8% przydzielonego procesora więc myślę, że jakiś porządny shared spokojnie sobie poradzi. Problemem wydaje mi się bardziej baza danych - obecnie liczy już prawie 30MB i ciągle rośnie.

 

Miejsce ~10GB

Transfer ~50GB

Geo: preferowałbym Niemcy, względnie Holandia, Anglia, Włochy. Polska mi nie leży ale jeśli macie Państwo coś ciekawego do zaoferowania też chętnie poznam ofertę.

Preferowałbym DA

Limit MB na jeden plik: nie obrażę się jak będzie duży

Limit MB na bazę: adekwatny do wykorzystania czyli na pewno duży

 

Mogę wydać do 700zł brutto rocznie (płatność musi być miesięczna). Nie ukrywam że liczę na wysoką jakość, chce być traktowany jako osoba-klient, nie kolejny user na serwerze. Chce mieć jasną ofertę i najlepiej jakieś statystyki wykorzystania serwera abym wiedział jak ruch na forum wpływa na wykorzystanie przydzielonych limitów. Nie interesuje mnie VPS bo musiałby być zarządzany a to generuje koszta powyżej 700zł.

 

Oferty od firm proszę składać na skrzynkę mailową - amadeusz.stasiak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecę Glowanet.pl, jesteś tam na poziomie człowiek-człowiek, każdy jest obsługiwany jednostkowo, a nie przez ctrl+v ctrl+c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
a nie przez ctrl+v ctrl+c.

Jeśli jakaś firma w takiej kolejności obsługuje klienta, to nic dziwnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×