Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
murgal

iSwift padł?

Polecane posty

Witam!

Wina leży po stronie DC. Jeszcze nie mamy informacji co dokładnie stało się z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei od 2 dni Direct Admin tak strasznie muli na jednym z kont, że praktycznie nic nie da się robić. Na innych kontach jest ok (te konta, to konta SEO). Nie wiem czy to ma coś wspólnego z awarią, o której Wy mówicie, ale support nie reaguje. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi od wczoraj wieczorem nie działa konsola i serwery postawione nie działają. Do panelu mogę normalnie się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kapio mam ten sam błąd, ino z wszystkimi serwerami w DE, one tracerują do ostatniego routera operatora, a u mnie na dedyku się zatrzymuje. Już naprawdę nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy czekać aż iswift.pl rozwiążę problem i zacznie wszystko działać. Oby skończyli przed wigilią bo wtedy to dopiero pewnie po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim osobom które posiadają serwery VPS na tej maszynie zostały wysłane obszerne wyjaśnienia co dokładnie miało miejsce.

 

W imieniu firmy najmocniej przepraszam, że awaria trwała tak długo, ale niestety Hetzner nie wykazał się w tej sytuacji najlepszą obsługą klienta przez co ucierpiały serwery naszych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×