Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cezary188

Porażka transferu w Hetzner

Polecane posty

Witam otoz zaskoczyl mnie hetzner sromotnie. Otóż myślałem ja sobie zawsze ze miesiecznie w pakiecie mam 2 TB do wykorzystania i jak przekrocze w jednym miesiacu ten prog to w nastepnym miesiacu statystyki transferu sie resetuja i mam na nowy miesiac 2 TB na laczu 100Mbps do wykorzystania od nowa. Tak sobie myślałem az do dzisiaj....

 

Otoż po wymianie maili z hetznerem sprawa wyglada tak jezeli w jednym miesiacu przekroczysz 2 TB to obnizaja ci pasmo do 10 Mbps pernamentnie i za kazdy kolejny TB jaki chcesz zurzyć niewazne czy w tym, czy w nastepnym miesiacu, czy za rok poprostu juz zawsze musisz płacić te 7 Euro za kazdy TB. To jakas istana paranoja !

 

W listopadzie zurzyłem 2,5 TB i mi ograniczyli pasmo do 10 Mbps jakiez bylo moje zdziwienie wczoraj jak wchodze do panelu i patrze a tam serwer z ikonka 10Mbps kiedy wtym miesiacu zurzyłęm dopiero 1,5 TB ?!?! To jest jakas sromotna kleska jeszcze nie widzialem zeby ktos tak robił. Może inne serwerownie tez tak maja? Ze ograniczaja ci pernametnie do 10 Mbps jak przekroczysz prog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko ze nie sadzilem ze pernametnie zostanie ograniczony myslalem ze wroci przy nastepnym miesiacu jak trzeba. Jedno slowo a jaka ogromna roznica. Czy inne firmy tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne firmy tak nie mają :lol: Przywracają do takich parametrów jakie miałeś wcześniej.

No cóż musisz następnym razem czytać 'uważnie' :) Każdy ma swoją tzw. "polityke".

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×