Skocz do zawartości
Kolopik

Jaki telefon do 250zł

Polecane posty

Miałem na myśli takie.

http://allegro.pl/na...1355419176.html

 

Ale owszem, prawdziwe ajfony są dobre.

 

Hehe, miałem kupić Scifona ale jednak postanowiłem 3Gs i nie żałuję chociaż teraz trochę odwlekam termin płatności za hosting u Adama xd

poza tym przesyłka kosztuje więcej niż sam scifon

 

2G to już w ogóle przeżytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zakupieniem BB jakie są wady i zalety tego telefonu ? Mógłby ktoś coś napisać więcej na temat tej marki telefonu? ;)

 

Adam te podróby są jednorazowe mam znajomego który miał pseudo ..iphona " po tygodniu wyrzucił na śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby w pełni skorzystać z BlackBerry, twój operator musi ci zaoferować Blackberry Internet Services.

Jeśli nie stać cię na to, ewentualnie twój plan taryfowy tego nie umożliwia, to w sumie szkoda w to inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miesiąc korzystam z HTC Desire - w abonamencie dostaniesz do w tej cenie. Zaleta: Android i wszystko co za tym idzie. Wada: konieczność codziennego ładowania.

 

I tak jak w przypadku BB - bez wykupionego pakietu internetowego ten telefon trochę traci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' timestamp='1292788598' post='230192]

O gustach się nie dyskutuje według mnie APPLE to dobra firma ......... napisałem że są za 250 bo tak jest modele 2 G można znaleźć w tej cenie

 

Chyba uszkodzone, a nawet na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na licytacjach możesz upolować w takiej cenie, ja wylicytowałem za 950zł z przesyłką 3Gs biały a takie chodzą po 1100-1150 kup teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×