Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość finlandia

[ZLECE] Strona internetowa

Polecane posty

Gość finlandia

Witam. Zlecę wykonanie unikalnej grafiki + strony (w php) na temat świeczek (ozdobnych, ślubnych, okolicznościowych). Myślę, że dobrze by było żeby strona podchodziła pod prosty cms oparty o bazy danych. Na stronie musi być jakiś katalog, który będzie wyświetlał produkty według określonych kategorii.

 

Potrzebne rzeczy:

-unikalna grafika

-jakiś panel lub coś w tym guście do dodawania nowych produktów

-system umożliwiający zakupy (płatność przez paypal + jakaś strona z płatnościami typu przelewy24), do tego oczywyście jakiś skrypt, który wyśle zamówienie do kupującego oraz właściciela strony

-pare zakładek typu kontakt, o nas itp

 

Myślę, że na początek wystarczy. Jeśli jeszcze coś wymyśle to dopisze. Proszę podawać koszt oraz kontakt. Zależy mi na terminie wykonania do świąt, ale w razie czego może się przedłużyć.

 

FVAT niepotrzebna

 

Budzet: mam nadzieje ze do 500zl cos sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w budżecie 500zł - można się zamknąć pod warunkiem że to będzie instalacja + konfiguracja samego sklepu internetowego i po prostu pod to ładna topowa grafika najlepiej z animacją żeby to jak na swoje małe rozmiary miało jakieś ręce i nogi, a jeżeli mają być jeszcze treści można dodać jakiś blok menu. Ostatecznie można sklepać mieszankę CMS + zewnętrzny sklep (co zresztą można wykorzystać przy reklamie) co dwie domeny to niejedna :]

 

System sklepu sam z siebie zapewniłby resztę. Jak moje rozwiązanie jest ciekawe zapraszam, podpowiem i wytłumaczę, a idą święta i się po prostu nudzę :]

gg: 2722348

e-mail: l.bobrowski@square-design.pl

tel 500 286 562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Zainstalować gotowe rozwiązania sam umiem. Strone z resztą też, dla mnie to jedynie kwestia czasu, którego nie mam. Znalazłem dobrą ofertę gdzieś indziej wieć już nie aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)topowa grafika najlepiej z animacją(...)

 

Pozwolę sobie dopisać, ku pokrzepieniu innych szukających, że nie ma nic gorszego niż animowane grafiki na sklepach.. dlaczego?

1. Jeśli u Waszego klienta wysypie się flash (wiem że można na gif), co jest baaaardzo częste Państwa klient zobaczy jedynie miejsce z adnotacją o błędzie flash, zamiast ładnej grafiki sklepu.

2. Jeśli klient korzysta z adblocka, zobaczy tylko pustą przestrzeń w miejscu Waszej ładnej animowanej grafiki.

 

Dlatego jeśli macie wybór, nie wstawiajcie pod żadnym pozorem grafik animowanych na sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pewnie cienko, za taką sumę to tylko u desperata można coś dobrego wytrzasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×