Skocz do zawartości
Victor

Reseller o niskich parametrach w rozwijającej się firmie

Polecane posty

Witam.

 

Od lepiej jak rok miałem konto Reseller w cjc.pl.

13.99 (NIEMCY) 8GB dysku 14GBtransferu na miech + direct admin

 

Interesują mnie parametry o połowe tańsze, czyli w granicy 7zł na miech.

Płatność miesięczna, ew. kwartalna, inne mnie nie interesują.

Z możliwoscia po kontakcie emailem i dogadaniu rozszerzeniu na wyzsze parametry :).

 

Miło by było gdyby była to jakaś dynamiczna firma, bo niestety trzeba przyznac, że w cjc nic się już nie zmienia a boa juz nie te lata.

 

 

Czy ktoś jest mi wstanie zaproponowac swoja oferte lub zmodyfikowac, zeby pasowala pod moje wymagania?

CJC bylo bardzo elastyczne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7*12=84zł

za tą cenę dostaniesz raczej zwykły shared hosting (o podanych paramterach) a nie reseller. 13.90 to i tak bardzo tanio. W promocji można czasami złapać coś tańszego, ale ceny za reseller zwykle zaczynają się od 36.60 zł/msc (brutto) wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się ale w przypadku resellera nie tyle chodzi o miejsce czy transfer co o.. uwaga, pada magiczne słowo: zasoby .

 

Nie sądzę byś znalazł firmę która za przeproszeniem psi pieniądz, sprzeda Tobie określoną liczbę zasobów. Chyba żeby ewentualnie ograniczyć Tobie ilość tworzonych podkont do dwóch. Może wtedy ktoś by się znalazł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesują mnie parametry o połowe tańsze, czyli w granicy 7zł na miec

 

Zwykły shared tyle kosztuje, nie znajdziesz nic w tej cenie. No może na Allegro, jednak to bardzo ryzykowne.

Zostań tam gdzie jesteś to naprawdę dobra cena za reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie można coś znaleźć, ale raczej nie w polskich firmach. W stanach czy UK za 5$/miesiąc jest nawet jakiś wybór - oczywiście wśród budżetowych hostów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zużywasz aż tyle powierzchni/transferu ile napisałeś ?

 

troche odswieze... tez szukam malego stabilnego resellerka w firmie po kontakcie z ktora ma sie przynajmniej wrazenie ze nie gada sie do pawiana. Zainteresowalem sie hekko (Reseller+) ze wzgledu na support, dostep do backupow przez ftp i DA. Jest jedno ale: limit wykorzystania CPU na caly pakiet reseller+ wynosi 3%. Obawiam sie ze to moze byc malo. Jak wrzuce tam 5-6 portali na joomli (kazde miedzy 1-3tys odslon miesiecznie i pewnie ze 2 fora na 50-100 userow to waszym zdaniem przekrocze limit? Jeslio nie hekko to co?.

Edytowano przez mayher (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przekroczysz, ale zawsze przecież masz możliwość upgradu konta na wyższe obciążenie.

Sprawdź także naszą ofertę, może będzie odpowiednia dla Ciebie. Linki w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Do autora - zmieniłeś cenę już do 15zł u nas konto reseller w pakiecie SMALL --> http://v220.pl/reseller.php 196,80zł za rok, czyli 196.80 / 12 = 16,40zł (z VAT). Normalnie sprzedajemy na rok ale możemy się zgodzić na opłaty kwartalne. Panel ISPConfig 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×