Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elpolacco

Udostępnienie serwera znajomemu na czas wyjazdu

Polecane posty

Chciałem się dowiedzieć czy istnieje możliwość udostępnienia koledze serwera na czas mojego wyjazdu za granicę? Zajmowałby się on administracją strony, szatą graficzną i aktualizowaniem artykułów, galerii itp. Musi mieć jednak dostęp do plików źródłowych aby mógł je edytować. Czy istnieje jakiś sposób na ograniczenie mu pełnej swobody? Czy DirectAdmin posiada jakieś funkcje ograniczające?

 

Moja strona znajduje się na hostingu hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chciałem się dowiedzieć czy istnieje możliwość udostępnienia koledze serwera na czas mojego wyjazdu za granicę? Zajmowałby się on administracją strony, szatą graficzną i aktualizowaniem artykułów, galerii itp. Musi mieć jednak dostęp do plików źródłowych aby mógł je edytować. Czy istnieje jakiś sposób na ograniczenie mu pełnej swobody? Czy DirectAdmin posiada jakieś funkcje ograniczające?

 

Moja strona znajduje się na hostingu hekko.pl

 

A nie możesz zrobić mu konta FTP? Zrobić usera MySQL i ogarniczyć mu prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgoś się do Hekko z prośbą o monitorowanie konta oraz wykonanie kopii. W przypadku gdyby Twój kolega coś namieszał przywrócą poporzedni stan konta. Poinformuj kiedy wyjeżdzasz i kiedy wracasz, to powinno załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×